Otec odhodil svoje bábätko, policajti ho ešte stále hľadajú

0
401

BRATISLAVA/NOVÉ ZÁMKY 19. februára (WEBNOVINY) – Policajti stále pátrajú po 24-ročnom Daliborovi z Dvorov nad Žitavou v Novozámockom okrese, ktorý v utorok nechal svojho šesťmesačného syna v húštine za obcou Dubník.

Dieťa policajti našli a spolu so záchranármi sa o neho postarali. V teréne je niekoľko desiatok policajtov a preverujú všetky dostupné miesta. Je predpoklad, že ho môžu zatajovať aj príbuzní, informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Odporúčame:

Bezcitný otec utekal pred políciou, bábätko nechal na ceste

Dalibor v utorok po nezhodách so svojou 19-ročnou družkou zobral dieťa a zmizol. Po mladom otcovi, ktorý odišiel na BMW, sa ihneď rozbehlo pátranie. Policajti uzatvorili všetky príjazdové cesty a kontrolovali autá.

Okolie prehľadávali aj pešie hliadky. Asi o 10:30 našli za Dubníkom auto zaparkované v poli a asi 50 metrov od neho objavili na zemi chlapčeka, ktorý bol v autosedačke.

Dalibora hľadali do neskorých nočných hodín a v pátraní pokračujú od skorého rána. Polícia prípad rieši ako nebezpečné vyhrážanie, obmedzovanie osobnej slobody a opustenie dieťaťa.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.