3 typy pánskych nohavíc pre každého chlapa

0
3542

Niekedy nie je ľahké si vybrať tie správne pánske nohavice. Pri výbere sa pozeráme na viaceré faktory, ktoré ovplyvňujú náš výber.

Prvým takým faktorom je asi to, ako sa nám dané nohavice páčia. Nikto by si predsa nekúpil niečo čo sa mu nepáči. Ideálnym prípadom by bolo to, že dané nohavice nám hneď padnú do oka a vy ste si na 100% istý, že sa vám páčia.

Ďalším faktorom je to, kam si chcete nohavice obliecť alebo lepšie povedané načo ich chcete používať. Buď ich chcete používať iba na bežné nosenie alebo si ich chcete obliecť na nejakú spoločenskú udalosť. Okrem toho si môžete vybrať aj nohavice, ktoré by ste nosili napríklad iba doma alebo pri športových aktivitách. Na nasledujúcej stránke nájdete to čo skutočne hľadáte a určite si z niečoho štýlového vyberiete  https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-nohavice-3402.html

Pozrime sa na 3 typy pánskych nohavíc, ktoré sa hodia každému pánovi

3 typy pánskych nohavíc pre každého chlapaAk preferujete skôr ležérny štýl a nohavice potrebujete skôr na bežné nosenie môžete sa rozhodnúť pre klasické rifle, ktoré sú stále veľmi obľúbené. Rifle sú taktiež veľmi pohodlné a okrem toho v nich vyzerá každý naozaj skvele a každému sa hodia. Keď ich skombinujete napríklad s nejakým svetrom a košeľou a napríklad pekným šálom môžete si ich obliecť aj na rande alebo niekam na večeru.

Na výber máte taktiež v množstva druhov riflí ako napríklad rifle s rovným strihom. Rovný strih riflí je veľmi obľúbený. Budete v nich vyzerať naozaj štýlovo. Ak chcete viacej zaujať a váš šatník aj vaše outfity trošku oživiť určite si kúpte skinny rifle teda zúžené rifle. Takéto rifle vám obopnú vaše nohy, a tým vaše nohy vyznejú. Ak máte napríklad vyšportované stehná alebo lýtka v zúžených rifliach budete vyzerať naozaj skvele.

Joggery

Druhým typom pánskych nohavíc sú joggery a tepláky. Tieto joggery a tepláky môžete použiť na bežné nosenie alebo pri vykonávaní športu. Ich výhodou je to, že sú veľmi pohodlné a pružné, takže sa v nich určite nebudete cítiť stiesnene ale naopak veľmi voľne. Čoraz častejšie sa stávajú obľúbené kapsáčové jogerry, ktoré vnesú do vášho outfitu trošku iný nádych. Okrem toho môžete vrecká prakticky využiť. Čo sa týka pánskych teplákov tak už dávno neplatí to, že patria iba do fitka alebo, že sa dajú nosiť iba po dome alebo pri športových aktivitách. Čoraz viac sa tepláky nosia aj bežne na ulici alebo keď idete niekam na nákup. V tomto prípade ide o pohodlnosť a dnes už tepláky nevyzerajú tak monotónne a všetky na rovnaké kopyto, ale aj tepláky môžu vyzerať štýlovo.

Nohavice chinos

Posledným a teda tretím typom pánskych nohavíc sú elegantné nohavice, medzí ktoré patria aj chinos nohavice. Každý pán by mal mať vo svojom šatníku aspoň jedny elegantných nohavíc v ideálnom prípade aj viac. Sú udalosti a spoločenské akcie, na ktoré sa treba aj adekvátne obliecť, ale môže byť, že máte taktiež zamestnanie, v ktorom musíte vyzerať elegantne, keď pracujete napríklad na úrade alebo v banke. Radi by sme vám, ale predstavili typ elegantných nohavíc chinos. Tieto nohavice môžete nosiť aj elegantne, ale aj ležérne. Mnoho chlapov si vyberá práve nohavice chinos, pretože nechcú nosiť rifle, ale zase na druhej strane taktiež nechcú obyčajné oblekové nohavice. Pánske nohavice chinos tu boli už dávno. Vyrábajú sa z bavlny, a preto sa v nich pri nosení cítime príjemne. Nosili sa v čase vojny ako rovnošata. Chinos nohavice sa dajú nosiť naozaj s hocičím. Môžete ich kombinovať buď s obyčajným tričkom alebo, keď chcete aby ste vyzerali ešte viac elegantnejšie môžete si k nim obliecť aj košeľu a sako. V obidvoch prípadoch budete určite vyzerať elegantne a zaručene štýlovo.

Tieto tri typy pánskych nohavíc sa hodia naozaj každému chlapovi nezostáva už nič iné iba si vybrať.