Značkové pracovné odevy: Čím sa odlišujú?

0
54
Značkové pracovné odevy: Čím sa odlišujú?

Slovenský trh ponúka desiatky obchodov s pracovnou módou a všetky sú rovnaké. Rovnaká ponúka s tuzemskými značkami a rovnaký nezáujem o zákazníka. Kam sa ale obrátiť, ak hľadáte niečo lepšie?

Značkové pracovné odevy začínajú za našimi hranicami

Bežný zákazník je už s domácou ponukou veľmi dobre oboznámený. Domáce značky sa navyše často kopírujú a ponúkajú rovnaký sortiment. Vo väčšine prípadov sú bežne dostupné značky v roli importéra, takže iba nakupujú hotové produkty s vlastným logom. Neraz sa stáva, že nájdete rovnaký produkt pod rôznym logom.

Zahraničné značky sú však väčšinou výrobcovia, teda si svoje produkty navrhujú, vyrábajú a testujú. Často sú to rokmi preverené značky, ktoré prežili rôzne ekonomické recesie, zmeny trendov či konkurenčné boje. Silné značky, ktoré majú bohaté skúsenosti, výrobné postupy a overené technológie.

Kto má najlepšie montérky?

Azda najznámejšou značkou je v poslednej dobe nemecký STRAUSS. Vďaka masívnej kampani a skutočne kvalitným montérkam si ľudia začali myslieť, že už nič lepšie nie je.

Opak je však pravdou, Straussom to totižto iba začína. Vysokokvalitné sú aj nórske montérky Helly Hansen, fínska obuv Jalas, švédske rukavice Tegera či nemecká pracovná obuv Uvex.

REPRESENT. je prvý špecializovaný predajca kvality

Na Slovensku je aktuálne jediný predajca, ktorý sa cielene venuje iba kvalitným a značkovým pracovným odevom – REPRESENT Workwear.

S jasnou víziou, oddeliť kvalitné od nekvalitného, nájdete v ponuke overené zahraničné značky. Predovšetkým zo západných a škandinávskych krajín ako je Nemecko, Švédsko, Fínsko či Nórsko.

Vyspelé a ekonomický silné krajiny s pokročilou mentalitou, kde je latka kvality na vyššej úrovni. Benefitom REPRESENTu sú však odborníci, ktorí sa do detailu venujú produktom. Ak hľadáte skutočne kvalitné produkty a aj niečo navyše, tak si prezrite ponuku na www.representworkwear.sk