Prečo je pravidelná masáž lingamu dôležitá?

0
8015

Mužské intímne partie (tantricky pomenované lingam) sú veľmi citlivé, nielen čo sa týka požitkov, ale i zdravia. Pravidelnou tantrickou, resp. senzuálnou masážou ste schopní ťažkostiam predchádzať. Pozrime sa, čo všetko dokáže priamo či nepriamo ovplyvniť.

Vnímanie požitkov či multiorgazmy

Vďaka šikovným rukám masérky dokážu páni počas jednej senzuálnej masáže dosiahnuť multiorgazmus. Masérka sa nevenuje len lingamu, ale i perineu a tzv. posvätnému bodu – prostate. Zlepšuje sa cirkulácia krvi a na problémy s erekciou či ejakuláciou môžete rovno zabudnúť. Ak bojujete s nudou v posteli, vďaka pravidelnej masáži lingamu zvíťazíte. Naučíte sa ovládať a usmerňovať svoju sexuálnu energiu, čo pocítite nielen v intímnom, ale i v bežnom živote. Nadobro sa zbavíte nadmerného stresu aj depresií.

Masáž lingamu pomáha i liečiť

Mnoho mužov sa pasuje s neplodnosťou. Sedavý životný štýl a málo pohybu zanechávajú svoje následky. Vďaka pravidelnej masáži lingamu však svoje intímne partie poriadne precvičíte, upravia sa i hormóny a nič vám už nestojí v ceste za potomkom.  Senzuálna masáž zvyšuje i libido a odstraňuje strach z intímností, ktorý niektorých pánov prenasleduje. Dodá vám sebadôveru, poskytne inšpiráciu a motivuje nadväzovať nové vzťahy. Vďaka mnohým technikám sa z každého muža stane posteľový lev.

Vzťahy, ktoré zrazu dávajú zmysel

Nedovoľte vášmu vzťahu, aby bol ako väčšina. Plytký, plný konfliktov, žiarlivosti a sklamaní. Partnera ste si vybrali z určitého dôvodu a je načase začať na vzťahu pracovať. Jednou z ciest, ako vybudovať dôveru, je pravidelná masáž lingamu. Pomôže vám nadviazať spojenie a prehĺbiť lásku. Nájdete stratenú vášeň, z vašich tiel sa stane jedno. Pocítite uspokojenie nielen tela, ale i mysle a duše. Senzuálna masáž v každom mužovi vzbudí silný pocit chlapa.

Bola by škoda nevyužívať všetky výhody pravidelnej masáže lingamu. Vďaka nim dokážete mihnutím oka zlepšiť kvalitu nielen vášho, ale i partnerovho života.