Dizajnová kúpeľňa aj u vás doma

0
466
Dizajnová kúpeľňa aj u vás doma
Dizajnová kúpeľňa aj u vás doma

Snažíte sa o zmenu a neprichádza? Pri prerábaní alebo zariaďovaní novej kúpeľne sa očitý výsledok zaručene dostaví. Stačí si vybrať termín, vhodné príslušenstvo, mať dostatok financií, dobrý vkus a môžete so zmenami začať.

Luxus v kúpeľni

Povýšte chápanie kúpeľne na inú úroveň. Neuspokojte sa s tradičnou miestnosťou, ktorá slúži len na hygienu. Zamerajte sa nielen na jej funkčnosť, ale i estetickosť. Kde inde by ste si mali dobre oddýchnuť, keď nie vo vlastnej vani alebo v sprchovom kúte, ktoré sú ozdobené imidžovými doplnkami, ako sú napr. sprchové batérie, mydelničky, sprchové panely a pod.

Postavte si na vaňu difúzor, vlhkomilné rastliny. Do úložných priestorov zasuňte boxy, vďaka ktorým budete v kúpeľni mať vždy poriadok. Dodajte svojej kúpeľni nezameniteľný štýl krásnym obkladom, netradičnou kúpeľňovou predložkou či majestátnym zrkadlom, do ktorého sa budete radi pozerať. Nenechajte sa zmiasť názormi, že luxus pôsobí lacno a malicherne. Vďaka vhodnému výberu dizajnu a materiálov kúpeľňového nábytku a príslušenstva môžete aj vy mať, to po čom túžite.Luxus v kúpeľni

Projekt kúpeľne

V súčasnosti máte na výber z veľa možností ako si zariadiť kúpeľňu v noblesnom štýle. Stačí zohnať pár vychytávok, netradičných doplnkov a pod. Toto všetko, ako aj jej samotný návrh vám môže pripraviť špičkový dizajnér, ktorý bude klásť dôraz na to, čo potrebujete a skĺbi to so svojimi nápadmi tak, aby vám vyšiel v ústrety a vy ste ostali v nemom úžase. Dnes, ak máte takú možnosť, sa veľmi osvedčili kúpeľne riešené v miestnostiach s priestranným oknom. Nielenže dobre v kúpeľni vyvetráte, ale máte z nej aj pekný výhľad von bez zvedavých pohľadov susedov. Môžete takto pri otvorenom okne oddychovať vo vani a pritom počúvať spev vtákov.

Ak túto možnosť nemáte môžete si vytvoriť miesto s vytúženým skoro bezúdržbovým sprchovým boxom, kde sa v pohodlí umyjete bez toho, aby ste ho museli každý týždeň leštiť a pod. Ak hľadáte nové a nápadité kúpeľne, skúste sa inšpirovať rôznymi e-shopmi, blogmi a časopismi o bývaní. Napríklad takú širokú ponuku sprchových batérií nájdete na www.heavenshop.sk, kde vám nič neunikne.