Cisco CCNA

0
931
Cisco CCNA

Ak ste pracovníkom v IT sfére, upriamte vašu pozornosť na certifikovaný IT kurz Cisco. Prinášame vám Cisco CCNA, ktorý je určené pre uchádzačov, ktorí potrebujú mať základné teoretické a praktické vedomosti v oblasti počítačových sietí využívajúcich IPv4 a IPv6 protokol. Profesionálny IT kurz vám poskytne dobrý technický základ pre nadväzujúce  Školenia Cisco vo všetkých technologických oblastiach. Toto IT školenie na Slovensku  pripraví uchádzača na certifikačnú skúšku 200-301 Cisco Certified Network Associate (CCNA). Niektoré okruhy sú vo forme samoštúdia.

Cisco kurz je obsahom náhradou kurzov ICND1 a ICND2, pričom je doplnený o témy nových technológií ako SD-Access, SD-WAN, základy programability zariadení a taktiež obsahuje vybrané kapitoly z oblastí bezdrôtových sietí a sieťovej bezpečnosti. Ak ste firma, ktorá poskytuje riešenie na báze Cisco technológií, chcete sa zviditeľniť na trhu, predviesť know-how zákazníkovi alebo získať zaujímavé zľavy na Cisco produkty, pomôže Vám firemná certifikácia alebo špecializácia.

Ak ste IT špecialista, ktorý má záujem o globálne uznávaný Cisco certifikát alebo chce zvýšiť kvalifikáciu svojho tímu, je osobná Cisco certifikácia určená práve Vám. Využite tento certifikovaný IT kurz a rozšírte si svoje portfólio profesionálnych IT školení. V rámci úspešnej certifikácie môžete ísť ďalej a zvyšovať svoju kvalifikáciu cez certifikácie: CCNP (Cisco Certified Network Associate), CCIE (Cisco Certified InternetWork Expert), CCA (Cisco Certified Architect).