Ako nosiť dlhé šaty v zime?

0
2817

Zima je tu, a keď teploty padnú na “príjemných” nula stupňov, najradšej by sme si dali aspoň 5 vrstiev. Keď ide o pohodlie, móda ide stranou. Alebo nie?

Ukážeme vám ako a s čím nosiť dlhé šaty, počas celého roka.

Šaty v zime? Áno!

Dlhé šaty už nie sú výsadou leta, dajú sa krásne skombinovať aj v chladnejších dňoch. Na jesenné a zimné obdobie odporúčame zemité farby, hnedá, čierna, olivovo zelená…

Ak ku takémuto outfitu zvolíte vysoké čižmy a dlhý kabát – tak aby prekrýval šaty po celej ich dĺžke, budete jednoznačne hviezdiť.

Letné maxi šaty

Tento trend je neodmysliteľnou súčasťou predvádzacích mól a žiarivým kusom v uliciach. Ich výhodou je, že sú praktické a môžete ich ľahko skombinovať.

Na leto 2020 určite stavte na výraznú potlač, či už kvety, abstraktné, alebo iné vzory. Nebojte sa ich kombinovať s výraznými lodičkami a jednoduchými doplnkami. Kabelku vyberajte radšej menších rozmerov a bez vzoru.

Nebojte sa ani flitrov či trblietok, krásne vás to rozžiari a dodá nezabudnuteľný efekt.

Zladte sa!

Nič nie je rozkošnejšie, ako zladená rodinka. Papi mama a dcéra ponúka jedinečnú kolekciu a originálne kúsky, ktoré dokonale zjednotia vaše outfity.

Či už sa chystáte na rodinnú oslavu, alebo máte v pláne spoločenské podujatie, toto je najistejšia voľba, ako zapôsobiť. Dlhé šaty mama a dcéra  nájdete v rôznych kombináciách, vzoroch a farbách. Stačí si iba vybrať 🙂

Ako ich vybrať?

Ak si neviete dať rady s ideálnou dĺžkou šiat, alebo neviete aká dĺžka vám sadne, odmerajte si obvod hrudníka, pásu a bedier. Všeobecne by mali šaty siahať cca 20 centimetrov pod kolená, alebo až ku členkom.

Máte pocit že ste na dlhé šaty príliš nízke?

Táto teória je dávno vyvrátená a šaty podobného strihu vás môžu dokoca predĺžiť. Môžete ich kombinovať s lodičkami, ale aj teniskami – v tomto prípade prinášajú skoro všetky kombinácie skvelý výsledný efekt.

Zažiarte na večierku či v práci

Výhodou dlhých šiat je, že sú štýlové kdekoľvek sa ocitnete. Výberom vzoru a farby tak viete prispôsobiť šaty na večierok, alebo bežný deň.