Effectix.com rastie a upevňuje svoje postavenie na Slovensku

0
429

Spoločnosť Effectix.com, ktorá ponúka komplexný servis v oblasti internetového marketingu, zásadným spôsobom upevňuje svoje postavenie na Slovensku. Popri výraznom navýšení počtu obchodných zástupcov, tu bude nové výrobné a konzultačné oddelenie. Effectix.com chce byť jednotkou na slovenskom trhu.

BRATISLAVA 19. februára (WBN/PR) – Spoločnosť Effectix.com upevňuje svoje zastúpenie na Slovensku. Pobočku povedie Karol Veleba, ktorý má bohaté skúsenosti v oblasti online marketingu a dobre pozná miestny trh. „Slovenská pobočka sa dočká veľkých zmien. Popri posilnení súčasného tímu štyroch obchodníkov na dvanásť, budeme mať aj nové výrobné a konzultačné oddelenie, ktoré bolo doposiaľ iba v Prahe. Chceme byť našim zákazníkom bližšie a samozrejme poskytnúť najlepšie služby,“ komentuje Karol Veleba.

Effectix.com bude aj na Slovensku, popri službách SEO, poskytovať komplexný internetový marketing pre veľké, malé aj stredné podniky. Slovenská pobočka bude mať na starosti aj projekty českých a slovenských klientov, ktorí budú chcieť osloviť zákazníkov zo susedného Maďarska či Rakúska.

V minulom roku mal Effectix.com na Slovensku štyroch obchodníkov, od januára 2014 ide už o 10-členný tím (osem obchodníkov, dvaja technici). Do konca roku firma plánuje rast až na 20 ľudí (tri až päť technikov, výrazné posilnenie obchodného tímu).

„Effectix.com posilňuje nielen na českom trhu. Chceme naďalej rásť a Slovensko je ďalším logickým krokom. Máme veľké plány, našim cieľom je byť jednotkou na tamojšom trhu. A to ako v kvalite poskytovaných služieb, tak aj v počte zákazníkov. Slovenská pobočka patrí medzi priority pre súčasný rok. Základom všetkého je kvalitný tým marketingových nadšencov. Verím, že pri výbere bude mať Karol šťastnú ruku,“ zhŕňa Kateřina Holnová, výkonná riaditeľka Effectix.com.

Každodenné činnosti vrátane obchodu sa stále viac presúvajú na internet. Preto môžeme v posledných rokoch sledovať neustály rozvoj online marketingu, ktorého súčasťou už dávno nie je iba SEO alebo PPC, ale taktiež napr. komunikácia na sociálnych sieťach a pod. Nastavenie správneho mixu je pre podnikanie veľmi dôležité. Internetový marketing môže byť jedným z najúčinnejších nástrojov podpory predaja, či už sa firma zaoberá B2C alebo B2B podnikaním.

Poznámka: Aktuálne Effectix.com sídli na adrese Račianske mýto 1/D, Bratislava.

O spoločnosti Effectix.com

Effectix.com, s.r.o. zaisťuje pre rozsiahle portfólio svojich klientov služby v oblasti efektívneho internetového marketingu. Od výroby webových stránok alebo internetových obchodov, cez SEO až po následnú propagáciu a zviditeľnenie firiem na internete. Poskytuje komplexný servis v internetovej oblasti, s jasným zameraním na maximalizáciu okamžitých predajných výsledkov. S nadštandardným klientským servisom pre malé, stredné aj veľké firmy.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.