Objavujte Jasnú z Hotela Grand

0
1408

Blížia sa prázdniny a vy hľadáte miesto, kam ísť na príjemný výlet s deťmi, alebo si len chcete oddýchnuť od každodennej rutiny so svojou polovičkou počas víkendu? Môžete si pozerať mnoho ponúk, no žiadna nie je lepšia ako tá, o ktorej sa práve dozviete. Ponúka vám ju hotel v celoročnom stredisku Jasná v Nízkych Tatrách.

Nikam inam už nebudete chcieť ísť

Uprostred lyžiarskeho strediska Jasná sa hneď pri hlavnej Grand Jet lanovke nachádza Hotel Grand Jasná. Štvorhviezdičkový hotel patrí medzi hotely s označením ski-in – ski-out, čo znamená pre návštevníkov dostupnosť zjazdovky priamo na dosah od hotela. Ak si predstavujete týždňovú lyžovačku, tento hotel je pre vás najideálnejšou voľbou.

Okrem luxusného a pohodlného ubytovania vám Hotel Grand Jasná ponúka možnosť zakúpiť si skipass priamo na recepcii, čiže bez čakania na zjazdovke. Taktiež si počas zimnej sezóny môžete odložiť svoje lyžiarske potreby do modernej úschovne alebo cez recepciu môžete požiadať o lekcie v lyžiarskej a snowboardovej škole. Že nemáte lyže ani snowboard? Nevadí, hotel Grand Jasná vám ich požičia priamo podľa vašich potrieb.

Na rozdiel od zimy si počas leta môžete požičať bicykle a iné športové potreby, ísť sa poprechádzať po okolí či spraviť si celodennú turistiku po Nízkych Tatrách. Každý jeden deň v Hoteli Grand Jasná môžete zakončiť príjemným oddychom vo wellness centre, ktorý sa skladá zo saunového sveta, vnútorného bazéna, vonkajšej vírivky, ale aj ochladzujúceho jazierka.

Ak vám ešte stále nestačí, môžete si vybrať spomedzi rôznych masáží a procedúr, ktoré SPA centrum poskytuje.

Ktorý apartmán je ten pravý pre vás?

Hotel Grand Jasná ponúka ubytovanie pre svojich návštevníkov v 151 izbách. Všetky poskytujú pohodlie, oddych a zariadenie horského štýlu. Väčšina izieb bola nedávno zrekonštruovaná, takže zaručene oceníte nové a moderné zariadenie.

Izby poskytujú výhľady na Chopok, tatranskú prírodu a horský potok Demänovka. Pocit prebudenia s krásnym výhľadom na horské prostredie a čerstvý čistý vzduch z okna vás preberie do ďalšieho pekného dňa. Či už bude pracovný, rodinný, alebo športovo založený.

Pohodlie môžete nájsť v každom type izieb, ktoré si vyberiete zo 4 druhov. Väčšinou sú rozdiely hlavne vo veľkosti izieb, no každá jedna má svoje čaro a niečo odlišné ako ostatné.

Izby ECONOMY predstavujú najjednoduchšie ubytovanie v hoteli, ktoré ponúka jednu veľkú izbu zariadenú manželskou alebo aj jednolôžkovou posteľou. V každej izbe ECONOMY máte k dispozícii ukladací priestor v podobe veľkej skrine so zrkadlom, komody a nočných stolíkov. Využiť môžete aj písací či televízny stolík. Samozrejme, každá jedna izba aj apartmán v hoteli majú svoju vlastnú kúpeľňu. Záleží len na type izby, či budete mať v kúpeľni vaňu alebo sprchovací kút. V izbách ECONOMY sa nachádza sprchovací kút i zabudovaný sušič vlasov.

Tieto izby sú ponúkané aj v podobe MEZONET, a tak si môžete na recepcii zvoliť práve poschodovú možnosť ubytovania. Na spodnom podlaží izby sa nachádza gauč a televízor, na druhom podlaží zas posteľ. Tieto izby sú na najvyššom poschodí, takže viete dopredu, že výhľad máte zaručene krásny.

Ďalším typom sú izby DELUXE. Tie patria medzi najnovšie zrekonštruované a zo všetkých izieb v týchto cítiť najviac moderného štýlu. Ten však v spojení s drevom pôsobí ako domov a vy sa budete cítiť pohodlne. Horský štýl izieb je charakteristický drevom, kameňom a prírodnými materiálmi, ktoré sú zladené s teplými farbami. Výhodou týchto izieb je možnosť prepojenia s viacerými izbami vedľa seba, čo je ideálnym riešením pre rodiny s deťmi. Každý tak bude mať svoje súkromie, no zároveň môžete byť aj spolu.

Ak by sa vám jedna izba zdala malá a nestačilo by vám takéto ubytovanie, Hotel Grand Jasná ponúka ubytovanie v apartmánoch ŠTANDARD, ktoré sa skladajú z dvoch častí. Jednou je veľká obývacia miestnosť a druhou spálňa. Manželská posteľ v spálni sa môže rozdeliť aj na dve jednolôžkové postele a obývacia časť môže byť doplnená o dve prístelky pre deti. Súčasťou tohto apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetky izby aj apartmány sú plne vybavené uterákmi aj hygienickými potrebami. Apartmány ŠTANDARD ponúkajú veľmi pekný výhľad z okien na okolie hotela a horské prostredie Tatier. Väčšie okná sú dominantou izieb, a tak budete mať tento výhľad stále okolo seba.

Najluxusnejšou voľbou ubytovania sú apartmány DELUXE, ktoré sú novo zrekonštruované a zariadené v najlepšom vybavení. Najväčšou výhodou apartmánu DELUXE je obývačka, ktorá môže slúžiť aj ako rokovacia miestnosť, či osobitná izba pre priateľov alebo deti. Celé zariadenie je zladené vo farbách dreva a dominuje v nich hnedá a šedá farba.

Je už len na vás, ktorý typ ubytovania si zvolíte, a vaša dovolenka sa môže začať.

Hotel, v ktorom stretnete aj známych ľudí

Fakt, že Hotel Grand Jasná patrí medzi prestížne hotely vo svojom okolí, dokazuje aj ubytovanie svetovej lyžiarskej elity, ktorá sa zúčastnila na ženskom Svetovom pohári v lyžovaní.

Okrem športovcov sa v tomto hoteli nakrúcal aj obľúbený a známy film Všetko alebo nič. Herci ako Ľuboš Kostelný či Táňa Pauhofová si užívali vo filme ubytovanie aj wellness. Počas svojho pobytu môžete stretnúť ale aj mnoho iných známych tvári, záleží len, ako sa na vás usmeje šťastie.