V novom dome už v lete

0
528

ZELENÉ TERASY DEVÍN – V ponuke posledných päť rodinných domov.

BRATISLAVA 10. februára (WBN/PR) – Iba 15 minút autom od centra Bratislavy v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Devín rastie posledných 5 rodinných domov, ktoré sa môžu už čoskoro stať vaším novým domovom. Ide o štýlové štvorizbové rodinné domy, ktorých moderná terasovitá architektúra prirodzene rešpektuje terén. V súčasnosti je zrealizovaná hrubá stavba vrátane okien. Novým majiteľom budú domy odovzdané už v auguste.

“Celkovo 16 rodinných domov je umiestených na pokojnej ulici na juhozápadnom svahu oproti hradu Devín. Bývanie na Zelených terasách má všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia majú k dispozícii služby správcovskej spoločnosti, ktorá zabezpečí napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy. Súčasťou domov je aj príprava na krb, ktorý vytvorí v obývačke príjemnú rodinnú atmosféru. Veľkou výhodou týchto rodinných domov bude energeticky šetrnejšia prevádzka,” informuje hovorkyňa J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

J&T REAL ESTATE ponúka v Devíne na predaj aj pozemky určené na individuálnu výstavbu rodinných domov. V ponuke je 23 voľných pozemkov. Záujemcovia o bývanie v srdci prírody a pritom neďaleko od mesta majú teraz možnosť využiť ponuku 15-percentného cenového zvýhodnenia.

ZELENÉ TERASY DEVÍN ponúkajú zvýhodnené podmienky financovania, ktoré zahŕňajú napríklad možnosť prefinancovať 100% kúpnej ceny, oslobodenie alebo zníženie niektorých poplatkov a výhodnejšiu úrokovú sadzbu. Stačí si už len vybrať.

Viac informácií nájdete na stránke www.zeleneterasy.sk

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.