Výživa vlasov v 33 zložkách

0
1854
Výživa vlasov v 33 zložkách

Všetko súvisí so všetkým, a platí to aj pre naše vlasy. Viete, že existuje až 33 dôležitých látok – vitamínov a minerálov, na ktorých závisí krása a zdravie našich vlasov? Či vôbec ich existencia? Pretože zásadný nedostatok niektorých z nich môže viesť až k alopecii.

Keď strava nestačí

Pestrá strava nám býva výživovými odborníkmi odporúčaná pravidelne. Len vďaka nej dokážeme telu ponúknuť všetko, čo potrebuje, či doplniť to, čo mu aktuálne chýba. Lenže čo si presne pod ňou predstaviť a ako sa nestať otrokom kuchynskej varešky? Než v túžbe po dokonale zdravých a hustých vlasoch prepadnúť doslova ortorexii a začať sa o zloženie a pôvod stravy zaujímať viac, než je zdravé, existuje ešte ďalšia možnosť – nakŕmiť naše vlasy potrebnými zložkami v podobe vhodného doplnku stravy. Všetkých 33 dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležitou súčasťou komplexnej výživy vlasov, nájdete v produkte HS Medic s názvom Kiniril.

Zdravé vlasy majú dostatočný objem, nelámu sa, sú s leskom, predčasne nevypadávajú a rastú

Aby boli takto krásnymi, alebo dokonca, aby sme netrpeli ich stratou, potrebujú vhodnú výživu. Tá povrchová, zo šampónov a inej vlasovej kozmetiky, je často sporná. Čo však naše vlasy a ich kvalitu skutočne ovplyvňuje, je vnútorná výživa vlasov, teda z našej stravy. Nedostatok dôležitých vitamínov a minerálov v našej výžive sa prejaví zhoršenou kvalitou vlasov veľmi rýchlo. A nielen ich. Podobne je na tom naša pokožka a nechty. Každý z týchto elementov krásy nášho tela baží po veľmi podobnej výžive. Preto nás Kiniril dokáže skrášliť hneď trikrát. Krásu dodá našim vlasom, nechtom aj pleti. A na čo určite nezabudnite, že na pohlaví nezáleží. Kiniril totiž dokáže vrátiť dokonalý vzhľad nielen ženám, ale aj mužom.

Poznajte účinných 33 zložiek Kinirilu

Nájdete medzi nimi tradičných pomocníkov pre vlasy, ako sú kolagén, niacín, kyselina pantoténová, zinok, kremík, biotín, selén, železo, vápnik a horčík. Avšak nimi to len začína. Pretože Kiniril sa na naše vlasy zameral komplexne a s dôrazom na celostný prístup. 33 zložiek v prípravku, to je presne tá starostlivosť pre vlasy, ktorú potrebujú. Rovnako ako naša pleť a nechty.