Vírivka znižuje bolesť krčnej chrbtice.

0
1526

Bolesť a stuhnutosť svalov krčnej chrbtice nie je dnes nič výnimočné. Dlhé hodiny za počítačom, skláňanie sa nad mobilným telefónom alebo tabletom v kombinácií so sedavým spôsobom života sú jasnou príčinou. Zaradenie cvičenia a pravidelného strečingu môže pomôcť. No aj tieto metódy je vhodné správne doplniť.

Uvoľnite si stuhnuté svaly vo vírivke

Ak nepatríte k tým šťastlivcom, ktorí si môžu dovoliť každý deň masáž alebo im na terase nestojí sauna na mieru, máme pre vás iné riešenie. Vírivka vám pomôže prehriať, uvoľniť aj rozmasírovať stuhnuté svaly už za pár minút.

Vyhraďte si na jacuzzi denne pol hodinu ráno alebo večer. Uistite sa, že vás počas vášho relaxu nebude rušiť nikto a nič, vrátane vášho mobilu. Pustite si príjemnú hudbu, zapáľte sviečky alebo nakvapkaje pár kvapiek vonného oleja do lampy na aromaterapiu. Potom už len nastavte ten správny program na vírivke a užívajte si vodnú masáž.

Pre ešte väčšie uvoľnenie svalov si môžete pred masážou rozhýbať stuhnuté svaly strečingom priamo vo vode. Ak chcete svoju domácu hydroterapiu posunúť na ešte vyšší level, nechajte si namontovať špeciálny bazén s protiprúdom Swim Spa, ktorý sa po tréningu zmení na vírivku.