Požičiavajte si všetky stavebné stroje cez Zeppelin CAT

0
1029

“Partner, ktorý pomáha úspešne realizovať projekty”, aj tak by sa dala charakterizovať popredná spoločnosť Zeppelin s.r.o., ktorá si na trhu predaja nových stavebných strojov stabilne udržuje pozíciu lídra. Okrem kúpy ponúka možnosť stavebné stroje si aj požičať.

Generálny riaditeľ spoločnosti Peter Bančík hovorí:  “Stojíme na pevných základoch, a preto sme rozhodne presvedčení, že uspokojíme všetky požiadavky zákazníkov.” V tejto filozofii spoločnosť za posledných 5 rokov dodala nové alebo použité stroje v čísle 800 kusov a počas opráv a servisu zamestnanci odpracovali viac ako 30 000 hodín.

Začiatky firmy siahajú hlboko do histórie, kedy si v roku 1908 slávny vizionár a konštruktér Ferdinand von Zeppelin skúšal svoje vzduchoplavecké pokusy. To viedlo k založeniu spoločnosti, ktorú neskôr vložil do správy nadácie Zeppelin. Dnes je Zeppelin GmbH výhradným predajcom stavebných strojov a zariadení amerického výrobcu Caterpillar.

Spoločnosť Zeppelin CAT ponúka široký výber stavebných a cestných strojov ako minibager, rýpadlá, dumpre, nakladače, dozéry a mnoho ďalších. Ponúka tiež mimoriadne kvalitný výber prídavných zariadení, ktoré sú kompatibilné so strojmi Caterpillar ako demolačné nožnice, drapáky, frézy, mulčovače, metly apod. Nechýbajú ani zariadenia na bezvýkopové ukladanie potrubí, hutniaca technika alebo praktická elektrocentrála.

Našou absolútnou prioritou je dôvera zákazníka – nič viac a nič menej,” hovorí Marek Ľalík, vedúci oddelenia servisných služieb. Spolu s kúpou zariadení od spoločnosti Zeppelin CAT, dostáva zákazník automaticky rýchlu dodávku, poradenstvo, zmluvný servis a údržbu. Aj preto až tretinu zamestnancov firmy tvoria servisní technici. “Predajom stroja sa vzťah so zákazníkom nekončí, ale začína,” dodáva Marek Ľalík.

Napriek tomu firma vie, že pre efektívne podnikanie mnohých zákazníkov je výhodnejšie potrebný stroj si prenajať na nevyhnutne potrebný čas. Preto ponúka flexibilnú možnosť požičať si všetky stavebné stroje Caterpillar, tiež poľnohospodárske stroje alebo energetické systémy. K tomu je samozrejmý špičkový servis, v prípade nutnosti školenie obsluhy a tiež dopravenie strojov na miesto použitia.