Viete, čo robí vášmu partnerovi dobre a ako ho správne uspokojiť?

0
1646

 

Pre niektoré ženy môže byť otázka uspokojovania partnera banálnou záležitosťou, no mnohé si nad správnou technikou za dverami spálne  lámu hlavu. Ak máte pochybnosti o tom, či sa vášmu mužovi páči to, ako sa mu v posteli venujete, jednoducho sa ho na to opýtajte. Každý predsa vie, čo mu robí najlepšie a tak vás môže naviesť na tú správnu cestu.

Sexuálne problémy vo vzťahu môžu byť tým zlomovým momentom, ktorý zapríčiní  rozchod. Mnohí sa síce obraňujú, že sex nie je všetko, ale povedzme si úprimne – koho by bavil vzťah bez fungujúceho milostného života? Hoci štatistiky udávajú len veľmi malé percento rozvedených z dôvodu nedostatočného sexuálneho uspokojenia, ak však vo vašom vzťahu nastanú problémy v posteli ešte pred uzavretím manželstva, asi jediným logickým riešením je naozaj rozchod.

Inou situáciou je rozchod po niekoľkých rokoch manželstva, kedy si niektorí muži či ženy potrebujú zvýšiť ego, zistia, že stereotyp s ich zákonitým partnerom alebo partnerkou ich už nenapĺňa. Obzerajú sa po iných, mladších, vyzretejších, dobrodružnejších, atraktívnejších… jednoducho túžia opäť pocítiť povestné motýle v žalúdku a najmä vyhľadávajú pocit vlastnej atraktivity. Aby ste takémuto scenáru predišli, neznamená to, že musíte byť konzervatívni. Stačí sa trochu popýtať a dopriať  stávajúcemu partenrovi iný, nový typ vzrušenia.

Čo muži od žien očakávajú

O ženách sa vraví, že sú zložité a často nepochopené. Muži sú jednoduchí a priamočiari a ku šťastiu im niekedy stačí naozaj málo. Na škodu nemusí byť aspoň občas svojho milovaného niečím prekvapiť, čo bude mať v konečnom dôsledku prospešný efekt pre vás oboch.

Vo vzťahu, najmä v tom dlhodobom si treba ukazovať lásku drobnosťami. Na maličkostiach často záleží viac ako na okázalých gestách. Detaily, vďaka ktorým dokážete nájsť novú iskru za dverami spálne, budú tie najpodstatnejšie. Mužov napríklad vzrušujú dominantné ženy, ktoré sa ničoho neboja a povedia si, čo od partnera očakávajú. Takže, dámy, Ideálne bude, ak budete aj iniciatívna pri vymýšľaní nových polôh. Aj keď „misionár“ je pre vás najpohodlnejší, nebojte sa aspoň občas vyjsť zo svojej komfortnej zóny a trošku sa zapotiť aj pri náročnejšej polohe. Pohľad na vzrušenú partnerku môže byť pre mnohých chlapov naozaj dobrým stimulom.

Súčasťou šťastného vzťahu nemusí byť vždy len pohlavný styk. Pri uspokojovaní muža buďte nápaditá a doprajte mu napríklad tantrickú masáž.

Má váš partner problémy s erekciou? Pomôžte mu!

Problém s erekciou už v dnešnej dobe nie je zvláštnosťou a môže sa prihodiť aj mladšiemu mužovi. Ak to postihne aj vášho partnera, určite sa mu nezačnite smiať, ale naopak, pomôžte mu. Podpora a pochopenie sú prvým krokom, no tým oveľa podstatnejším je návšteva lekára.Často sa stáva, že muži sa v týchto chúlostivých situáciách hanbia zdôveriť lekárovi a svoj problém s erekciou chcú riešiť hrdinsky sami. V niektorých situáciách je však potrebné uvedomiť si, že nie je čas na hrdinstvo.

Diskusia s lekárom môže pomôcť fyzickému stavu, ako aj psychickej pohode. Keď ako dvojica nájdete liek aj na problémy takéhoto rázu, môžu sa chvíle v spálni premeniť na výnimočný zážitok. Lekár vám dopomôže tým, že vám predpíše lieky na potenciu muža. Tie  poskytnú pomoc pri skvalitnení sexuálneho zážitku a napomôžu predchádzať nepríjemným situáciám počas intímnych chvíľach.

Možností je plno

Ak sa váš partner obáva vysokej ceny liekov, pociťuje ostych pri žiadaní takýchto preparátov pred lekárnikom alebo o problémoch s erekciou nechce s nikým hovoriť, treba nájsť plán B. Tým môže byť internetové nakupovanie, ktoré je anonymné a rýchle. V otázkach ceny môže siahnuť po lacnejších alternatívach originálnych liekov, ktorými si generiká. Ide o lieky, ktoré majú rovnaký účinok ako originálne farmaceutické prípravky, obsahujú rovnaké účinné látky, no ich cena je podstatne nižšia. Liečivo je tak dostuppné aj pre tých, ktorí by si inak drahý originálny liek nemohli dovoliť. Takže nech ani cena nie je výhovorkou, prečo sa niečo nedá!

Čo ak má problém žena?

Známa Viagra obsahuje účinnú látku Sildenafil, ktorú obsahujú aj generiká. Ich účinok nastupuje v priebehu desiatich minút pri gélových, šumivých a cmúľacích formách, v prípade užitia tabletky do jednej hodiny. Dĺžka pôsobenia takejto tabletky je v priemere 4-6 hodín. Medzi generikami Viagry sú na trhu dostupné viaceré typy, spravidla v cenovej hladine od 15 eur.

Vedeli ste, že aj pre ženy sú k dispozícii tabletky prehlbujúce uspokojivý sexuálny zážitok?

Generikum Viagry s názvom Lovegra napríklad uvoľňuje hladké svaly pohlavných orgánov a zabezpečuje lepšie prekrvenie vagíny, čoho dôsledkom dochádza k ľahšiemu orgazmu a teda aj zvýšenému pôžitku zo sexu. Intenzívne prežívanie pohlavného styku totiž nie je len záležitosťou muža, ale aj ženy. Význam naplneného intímneho života by nemala podceňovať žiadna dvojica, ktorá túži po harmonickom a vyrovnanom vzťahu.