Spoznajte zázračnú moc esenciálnych olejov

0
1233

Chemické látky a lieky nás obklopujú každý deň. Prehltnúť tabletku je síce jednoduchým, ale zlým riešením. Naproti tomu je sila prírody naozaj nekonečná. Dajte jej šancu, aby vám pomohla v boji s rôznymi ochoreniami. Vyskúšajte aromaterapiu a zbavte svoje telo neduhov pomocou esenciálnych olejov.

Esenciálne oleje a aromaterapia

Esenciálne oleje pomáhali ľuďom v boji s rôznymi zdravotnými problémami už v starovekom Egypte. Dnes mnohí z vás siahajú po liekoch napriek tomu, že by pri liečbe pomocou olejov a aromaterapie dosiahli oveľa lepšie výsledky. Esenciálne oleje sú vlastne miazgou rastliny, ktorá je rastlinným DNA. Telo sa pomocou nich vie dostať do rovnováhy a zatočiť s mnohými ochoreniami. S využitím esenciálnych olejov sa môžete stretnúť pri masážach, v kúpeľoch a aromaterapii. Aromaterapia zvyšuje fyzické zdravie človeka a dostáva ho do duševnej pohody. Nesiahajte po nej až po nastúpení problémov, skúste ju využívať aj ako prevenciu. Veľmi obľúbené je používanie esenciálnych olejov ako náplní do difuzérov a aromalámp. Dávajte si však pozor na kvalitu olejov. Dôležité je používanie 100 % prírodných olejov, ktoré ako jediné dosiahnu požadovaný terapeutický účinok. Kvalitné esenciálne oleje za skvelé ceny nájdete na webových stránkach internetového obchodu altevita.sk.

Prameň zdravia neustále po ruke

Mnohí z vás si pri slove aromaterapia predstavia klasické naparovanie, ktoré je možné len v domácom prostredí. Riešením sú nosné inhalátory pocket aromatherapy. V závislosti od ich účinkov obsahujú rôzne druhy koncentrovaných esenciálnych olejov bez umelých látok. Molekuly zdraviu prospešných olejov sa vďaka inhalátoru dostanú v priebehu pár minút priamo do mozgu. Vyskúšajte napríklad nosný inhalátor v zložení eukalyptus, citrón, rozmarín, levanduľa a bazalka proti alergiám. Vaša sliznica sa mihnutím oka uvoľní a nepríjemné kýchanie zmizne. Trápia vás migrény? V tomto prípade je tu pre vás nosný inhalátor s olejmi levandule, citrónu, borovice, grapefruitu a mäty. Zmes olejov eukalyptusu, borovice, citrónu, zázvoru a mäty vám pomôže zvýšiť imunitu. Malý veľký zázrak menom nosný inhalátor si môžete už dnes zakúpiť na internetových stránkach altevita.sk s 5 % zľavou (po zadaní kupónu XLAT18). Vsaďte na silu esenciálnych olejov a zmenu na vašom zdraví pocítite ihneď.