Svadobné obrúčky aj pre náročných zákazníkov

0
1391

Ponuka snubných a svadobných prsteňov je v dnešnej tak široká, že nájsť ten pravý a dokonalý prsteň pre vašu polovičku je skutočne náročné. Zachovajte však pokoj! Ak hľadáte zásnubný prsteň pre vašu vyvolenú, mali by ste mať aspoň ako takú predstavu o jej vkuse, celkovom štýle a preferenciách. Pri výbere svadobných obrúčok si musíte s partnerom povedať aké máte predstavy, prípadne tajné priania. To, ako by mali obrúčky vyzerať a čo od nich očakávate, je dôležité ujasniť si ešte pred samotnou kúpou, v opačnom prípade nemusí byť vaše rozhodnutie to najšťastnejšie.

Čo ovplyvňuje celkový rozpočet?

Svadobné obrúčky by ste mali vyberať aspoň štyri mesiace pred svadbou. Pokiaľ si necháte na ich výber ešte viac času, s vysokou pravdepodobnosťou nájdete také, ktoré vyhovujú vašim predstavám. V prvom rade si stanovte rozpočet, čiže čiastku, akú ste ochotní do svadobných obrúčok investovať. Aj keď uprednostňujete minimalizmus a prstene považujete za symbol, súčasťou ktorého nemusia byť kamienky či gravírované iniciálky, počítajte radšej s vyššou cenou.

Správny výber použitého materiálu je dôležitý

Rozpočet tiež ovplyvňuje výber materiálu. Menej finančne náročné varianty sú prstene zo striebra či chirurgickej ocele, ktoré sú však v prípade svadobných obrúčok skôr nezvyčajné. Platina a zlato sú tradičnou voľbou, keďže týmto výberom rozhodne nič nepokazíte. Stále najobľúbenejším typom materiálu pri výbere snubných a svadobných prsteňov zostáva zlato, ktorého bezkonkurenčná výhoda je tá, že je vysoko odolné a trvanlivé. Vybrať si môžete ružové, žlté či biele zlato, pričom konečný výber závisí len a len na vašich preferenciách. Samozrejme, zlaté obrúčky môžete zakúpiť v rôznych cenových kategóriách, a to v závislosti od toho, koľko karátové zlato zvolíte.

Zlatníctvo Košice zamerané na svadobné obrúčky a zásnubné prstene Egne je ideálnou voľbou pre všetky páry, ktoré uprednostňujú vysokú kvalitu, nadčasový dizajn, profesionálny prístup a rozumné ceny.