SND inšpiruje na vianočný darček, ponúka poukážky do divadla

0
634

BRATISLAVA 18. decembra (WEBNOVINY) – Originálny darček vo forme darčekovej poukážky na vstupenky ponúka aj tento rok Slovenské národné divadlo (SND).

Obdarovať svojich blízkych sa dá aj “pozvaním do divadla, pozvaním na stretnutie s inšpirujúcimi príbehmi, hereckými a speváckymi osobnosťami, ako aj s krehkou krásou baletu,” uviedla pre agentúru SITA tlačová tajomníčka SND Izabela Pažítková.

K dispozícii sú podľa nej posledné z cenín v hodnote 20 a 35 eur. Použiť sa dajú pri kúpe vstupeniek na predstavenia Činohry, Opery a Baletu SND, ktoré sú na programe SND až do konca marca budúceho roka. V prípade, ak bude cena vstupeniek vyššia ako hodnota darčekovej poukážky SND, odpočíta sa z celkovej ceny nákupu vstupeniek.

Slovenské národné divadlo sa snaží prilákať divákov na svoje predstavenia aj novoročnou akciou. Tradičná akcia dve vstupenky za cenu jednej “1 vstupenka + 1 zadarmo” sa vzťahuje na vybrané predstavenia našej prvej scény z januárového a februárového repertoáru.

Akcia sa v Činohre SND vzťahuje na päť predstavení, v Opere na sedem titulov a v Balete na tri predstavenia. Viac podrobností o programe národného divadla možno nájsť na webstránke Snd.sk.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.