Malé pery? Žiadny problém

0
1706

 

Máte malé pery? To nie je problém. Je to vaša črta, s ktorou ste sa narodili. Takéto vám boli dané do vienka a nie je to nedostatok. Ani žiadna chybička krásy. Je to vaša súčasť, tak ako je aj ruka či koleno.

Ale povedzme si úprimne, zmena nám robí dobre, najmä, keď ide o naše telo. Máme odskúšané pribratejšie krivky, aj tie schudnutejšie. Vlasy dlhšie aj kratšie. Aj ich farbu sme už kadejakú vyskúšali. Prešli sme si aj rôznymi štýlmi oblečenia a stále nám robí dobre byť raz v športovom a inokedy vo vyšperkovanejšom outfite.

Pery predstavujú veľmi peknú a najmä zmyselnú časť našej tváre, pretože nimi vyjadrujeme emócie, túžby a potreby. Často aj bez slov vieme nimi naznačiť, čo sa nám premieľa vo vnútri. Vedome či nevedome im venujeme pozornosť, tak prečo nevyskúšať zmenu aj s perami?

Existujú predsudky, že pri takýchto zásahoch do tela ide o neprijatie samého seba. Ale túžba po zmene, nemá nič spoločné s neprijatím. Našťastie v estetickom priemysle už existuje spôsob, ako túto zmenu vyskúšať. A nemusíte sa báť, že budete vyzerať ako kačka, alebo že už nikdy nebudete vyzerať ako pred tým. Zväčšenie pier sa dá dosiahnuť s aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Ide o látku, ktorá sa prirodzene nachádza v tele, časom sa vstrebe a ak už nebudete túžiť po plnšom objeme, budete mať pery ako pred tým. A ak by sa vám to páčilo, môžete si dať kyselinu hyalurónovú opäť doplniť.

Treba sa vždy ubezpečiť, že vám je aplikovaná kvalitná kyselina hyalurónová certifikovaným odborníkom. Nesiahajte po lacných možnostiach, môžete byť sklamaní z výsledku a navyše to môže spôsobiť aj doživotné zdravotné problémy. Kvalitná kyselina vydrží minimálne 6 – 7 mesiacov, no môže aj viac. Pri zväčšení pier sa vždy vopred dohaduje, aké množstvo bude aplikované, takže aj objem budete mať pod kontrolou.

Ak teda túžite po zmene, nie je sa čoho obávať. Veď malé pery nie sú problém. Je to len ďalšia príležitosť na zmenu 😉