Ktorá autopožičovňa sa hodí na výpomoc?

0
840

Som začínajúci podnikateľ v oblasti zdravej výživy. Občas si potrebujem osobne zabezpečiť dovoz a prepravu výrobkov ku konečnému klientovi. Pretože je to len príležitostné, tak si nechcem kupovať vlastnú dodávku a viac sa mi oplatí jej vypožičanie v serióznej autopožičovni. Po necelej hodine surfovania na internete som ju našiel a bol som definitívne presvedčený, že ona je tá pravá.

Podmienky, ktoré sa nedajú prehliadnuť

Pri výbere partnera, ktorý by mi vedel zabezpečiť potrebné vozidlo takpovediac okamžite, som prihliadal na garanciu ceny, výhodné obchodné  podmienky a fair jednanie. Niekedy potrebujem menšie vozidlo, inokedy je to zase o priestrannejšom type. Preto by malo byť u môjho lídra samozrejmosťou ponúknuť mi širokú paletu áut s najmodernejšími technológiami. Vozidlo by malo mať maximálny nájazd okolo 30.000 km, priemerný vek okolo 8 mesiacov a zabezpečený výborný technický stav. A práve toto všetko zaručovala autopožičovňa, pre ktorú som sa rozhodol.

Zvučné meno ako symbol istoty

Môj „autopartner“ sa pokladá za jednotku na trhu v oblasti požičiavania áut. Na Slovensku je známy už 18 rokov a má vybudované meno, ktoré zaručuje spokojnosť, kvalitu, istotu a spoľahlivosť. Všetky pobočky tejto spoločnosti sú vybavené v striktnom štandarde na medzinárodnej úrovni a to svedčí o tom, že firma pozoruje konkurenciu, vyvíja sa a napreduje. O vzdelaných a ochotných zamestnancoch nehovoriac. Asistenčná služba tu funguje 24 hodín denne, čo znásobuje môj dobrý pocit. Nedá mi, aby som kvalitu tejto značky nevyzdvihol prestížnym ocenením Superbrand, ktoré sa už tradične pokladá za vizitku kvality.

Moja dôvera patrí spoločnosti AVIS

Áno, môj výber smeroval k spoločnosti AVIS. Vložil som do nich dôveru a oni nesklamali. Ako som zistil, jej služby využíva veľké množstvo súkromných osôb, ale aj úspešných korporácií. Pri každej jazde si užívam všetky výhody a štandardy, ktoré tento spôsob dopravy poskytuje – nemusím sa starať o údržbu, upratovanie, tankovanie… Auto si iba vyzdvihnem a frčím ku klientovi. Pokiaľ sa zaoberáte niečím podobným ako ja a hľadáte autopožičovňu, na ktorú je spoľahnutie, odporúčam Vám skúsiť práve túto. 

Foto: renault.si