Čo hrozí pri tantrickej masáži?

0
2704

Tantrická alebo senzuálna masáž pôsobí veľmi blahodarne na Vaše telo. Okrem relaxácie prináša i zmenu vnímania seba samého či partnera. Pozor si však treba dávať na riziká tantrickej masáže. Tie dokážu dlhodobo ohroziť Vaše zdravie.

Tantra certifikát nie je všetko

V dnešnej dobe mnohí maséri poskytujú tantrické či senzuálne masáže s vidinou vysokého zárobku. V tomto smere existuje diera na trhu, ktorú sa snažia využiť. Preto absolvujú pofidérne jedno či dvojdňové vzdelávacie kurzy, nalepia si certifikát na stenu a niekoľkonásobne zvýšia sadzby v cenníku. Jednoduché, nie? Z tohto dôvodu je nesmierne dôležité overiť si kvalitu tantrického salóna. Dajte si pozor aby ste nespadli do rúk neskúsenému šarlatánovi.

Zradná hygiena v tantrickom salóne

Senzuálnu masáž môžete absolvovať dvojako:

  • V pohodlí vašej spálne. V tomto prípade masáž podáva partner. Pokiaľ ho dostatočne poznáte, ste si navzájom verní a nemáte problémy so základnými hygienickými návykmi, nič Vám nehrozí.
  • V tantrickom salóne. A tu prichádzame na kameň úrazu.

Prvou hrozbou v tantrickom salóne je masérka či masér. Vyberáte si ich väčšinou z katalógu s fotkami a popisom, každý z masérov je úžasný. Nikdy však neviete, ako je na tom zdravotne. Počas masáže môže dôjsť k dotyku pohlavných orgánov, samozrejme, bez prezervatívu a pohlavné choroby si k vám nájdu svoju cestu.

Druhé riziko tantrickej masáže predstavuje samotný tantrický salón. Pokiaľ si zle vyberiete, nemáte zaručenú čistotu stola, na ktorom masáž prebehne. Otázne sú i pomôcky ako rôzne mäkké rukavice alebo hodvábne šatky. Nikdy neviete, či tou istou šatkou nebola poskytnutá masáž lingamu i pánovi pred Vami.

Riziká, ktoré predstavuje zlá voľba tantrického salóna sú naozaj desivé, preto nikdy neváhajte a poriadne si miesto preverte. V takom prípade sa nemáte čoho báť.  V kvalitnom tantrickom salóne špeciálne dbajú na hygienu prostredia i zdravotný stav masérok či masérov.