Akčné letáky? Stále viac ľudí premýšľa ekologicky a číta ich online

0
1399

Zvoniaci zvonček, plná schránka papierových letákov, v ktorej sa často stratí dôležitá pošta. Klasické tlačené letáky sú retro. Je to nepohodlné a neekologické. Doma sa vám postupne hromadia kopy nepotrebného papiera, ktorý tak či tak skončí v smetnom koši. Vedeli ste o tom, že všetky akčné letáky sa pritom dajú prezerať online?

Sledujte všetky letáky na jednom mieste spolu s Tipli

Sledovať akcie, ktoré prinášajú obľúbené reťazce, môžete na webe jednotlivých obchodov. Existuje však možnosť, ako si prelistovať všetky platné letáky na jednom mieste. Šetrite svoj drahocenný čas s Tipli. Je to najlepší cashback na Slovensku. Cashback znamená peniaze späť. Z každého nákupu u vybraných predajcov dostanete späť na účet určité percento z celkovej sumy nákupu.

Okrem cashbacku Tipli prináša svojim zákazníkom výhodné akcie a zľavy. Taktiež pravidelne sleduje letáky väčších, ale aj menších obchodných reťazcov. Na webe Tipli.sk tak nájdete na jednom mieste napríklad všetky platné Tesco letáky. Rovnako môžete sledovať rubriku Letáková hliadka, v ktorej každý týždeň nájdete zhrnuté najlepšie ponuky z letákov.

Sledovať letáky online sa vyplatí. Môžete si porovnať ceny a vždy budete mať aktuálne informácie o špeciálnych ponukách. Pozrite si Lidl letáky a nikdy nezmeškáte špeciálne Lidl týždne a akcie na rôzne produkty, ktoré sa pravidelne striedajú. Každý týždeň tak môžete nakupovať skvelé produkty za tie najnižšie ceny.

Ďalším z populárnych reťazcov, ktorého letáky si môžete pozrieť na Tipli, je Kaufland. Najnovšie Kaufland letáky v internetovej verzii prinášajú presne to isté, čo tlačené letáky zo schránky. Využite výhodné ponuky, špeciálne znížené ceny či akcie na vybrané produkty a nakupujte kvalitné potraviny za najnižšie ceny.

 

Zaregistrujte sa v nákupnom klube Tipli

Výhody členstva v Tipli môžete začať využívať ešte dnes. Nájdite si pár minút a pridajte sa k nákupnému klubu Tipli. Využívajte cashback, zľavy a ďalšie výhody. Uložte si Tipli stránku s letákmi medzi obľúbené záložky vášho prehliadača a za pár sekúnd budete vedieť o všetkých super ponukách na nákup produktov v slovenských predajniach. Patriť ku klubu Tipli sa oplatí.