Certifikát Dôveryhodná firma – otvárame balík

0
1702

Pred niekoľkými dňami sme prijali hovor od slečny z firmy CVNZ v Košiciach, ktorá nám oznámila, že naša firma bola zaradená do programu Certifikát dôveryhodná firma. Chcel som sa s vami podeliť o svoje postrehy týkajúce sa obsahu balíka.

Na výsledky a hodnotenia prínosu je ešte skoro. Balík prišiel až dnes, ale svoj názor na obsah a kvalitu prevedenia môžem publikovať s čistým srdcom.

Takže od začiatku. Balík s certifikátom je vlastne obálka expresnej pošty odoslaná prostredníctvom doručovateľskej služby v sume 5 eur. Všeobecne vnútri mal byť certifikát – dokument. Obálka na prvý pohľad vyzerala nepoškodená, preto aj obsah došiel nepoškodený.

Slečna v telefóne sľúbila, že vo vnútri bude papierová verzia certifikátu, prihlasovacie údaje, nálepky, faktúra a vyhlásenie o jednorazovom charaktere poplatku. Balík bol doručený tri dni od objednávky, čo je relatívne rýchlo, ale ide to aj rýchlejšie. Je veľa firiem, ktoré realizujú objednávky do druhého dňa, ale možno sú to špecifiká produktu. Menej dôležitý detail.

Po otvorení balíka v ňom boli veci, ktoré nám boli sľúbené. Poplatok bol platený na dobierku a suma dohodnutá slečnou,63,80 eur sa zhoduje.

Teraz k jednotlivým súčastiam:

– Samotný certifikát: kvalita je v poriadku. Je to papier ako na diplomy s nejakým výliskom, farba červená, formát A4, na certifikáte je dátum vystavenia, podpis zodpovednej osoby a názov našej firmy tak, ako sme ju nahlásili počas rozhovoru.

– Nálepky: chceli sme 5 kusov a toľko sme dostali. Kvalita je v poriadku, veľkosti A6 s potlačou: Táto firma vlastní certifikát Dôveryhodná firma 2015 s veľkým logom certifikátu.

– Vyhlásenie: je na ňom napísané: „Poplatok zaplatený dobierkou za získanie certifikátu Dôveryhodná firma 2015 je jednorazový“ – čo sa zhoduje aj s podmienkami

– Najprv som nemohol nájsť prihlasovacie údaje pre modifikáciu mojej e – vizitky na internete ale potom sa ukázalo, že sú na pravej strane dole na faktúre. Poviem to takto, mohlo to viac vynikať, nebolo to veľmi vidieť.

Nemal som  čo vytknúť. Všetko čo slečna po telefóne sľúbila, bolo v balíku. Kvalita prevedenia bola celkom prijateľná. Pokiaľ ide o vizitku na internete, nemôžem ju veľmi hodnotiť, ešte som s ňou nič nerobil.