Aké pocity sa dajú zažiť na tantrickej masáži?

0
1565

Možno poznáte ako dobre vám padne, keď vás niekto pomasíruje. Cítite sa ubolení, vyčerpaní, jednoducho už zo seba nedáte maximum a najradšej by ste si ľahli do postele, kde by vás niekto dobre rozmasíroval. Možno sa stane, že zaspíte a po pár desiatok minút sa zobudíte, avšak oveľa sviežejší. Chcete vedieť, čo by ste zažili po tantrickej masáži? Svoje vám porozpráva Vierka, staršia pani, ktorá okúsila čaro tantrickej masáže pre ženy.

Relax s tantrickou masážou

Ako väčšina žien v mojom veku sa potýka s únavou, vyčerpanosťou a celkovou nechuťou do života. Naše telo sa mení, prichádzajú nám na um myšlienky menej atraktívnosti, čo nás ešte viac psychicky zaťažuje. Dopočula som sa však o tantra masáži, ktorá sľubuje relax, regeneráciu a prebudenie sexuálnej energie v jednom. Nemám čo stratiť, povedala som si. Objednala som sa v tantrickom salóne a rozhodla sa vyskúšať klasickú tantrickú masáž. Čím bližšie bol termín masáže, tým viac som sa obávala. Dokonca som chcela termín aj zrušiť avšak neurobila som to. Chcela som skúsiť niečo nové. A to nové naozaj prišlo. Dávno som vo svojom živote nezažila taký relax. Šikovná tantra masérka, ktorá ma celou masážou sprevádzala bola naozaj profesionálka a k môjmu telu pristupovala s veľkou úctou.

Prebudenie životnej energie

Rozmasírovala mi celé telo rozprúdila vo mne novú silu. Cítila som sa naplnená energiou. Stav úplného uvoľnenia neprišiel za pár minút, avšak po hodinke masáži som naozaj cítila ako v eufórii. Chýbal mi dotyk a neha. Žila som v dlhoročnom manželstve a časom sa nežné prejavy lásky z nášho vzťahu s manželom vytratili. Vďaka tantrickej masáži som ich opäť zaradila do nášho každodenného života. Najprv sa to manželovi nepozdávalo avšak aj na ňom je už vidieť, že znovuobnovená úcta nášmu vzťahu prospela a dodala energiu do všedných dní.

Orgazmus s tantra masážou

Pri čítaní článkov o tantrickej masáži, ešte predtým ako som sa jej zúčastnila, som sa dozvedela aj to, že pri tantrickej masáži mnoho ľudí dosiahne aj orgazmus. Po mojej vlastnej skúsenosti sa tomu ani nečudujem. Zažívate veľmi intenzívne pocity vzrušenia. Ste nahí a tantra lady sa vás jemne dotýka naozaj všade. Ja som orgazmus nedosiahla, čo pripisujem tomu, že som sa málo uvoľnila, mierne som stŕpla, keď mi masérka začala hladiť joni (ženský pohlavný orgán). Ďalší termín tejto erotickej masáži mám už zarezervovaný. Viem, čo ma čaká, a preto sa uvoľním od prvej chvíľky, čo sa ma tantra masérka dotkne. Teším sa na pocity neuveriteľného blaha, ktoré ma možno vynesú až na vrchol.