Aj Osho povedal, že tantrická masáž je super

0
1498

Hoci ste o ňom možno ešte nepočuli, Osho je jedným z najuznávanejších filozofov 20.storočia. Narodil sa v Indii, od mladého veku sa venoval meditáciám a spirituálnym záležitostiam. Vo svojich 22 rokoch dosiahol stav osvietenia ako vrchol ľudského vedomia. Po tom, čo sa stal profesorom a učil filozofiu, začal putovať po Indii a stal sa známym vďaka kontroverzným názorom týkajúcich sa náboženstiev. Založil ašrám – jedno z najlepších centier pre sebazdokonaľovanie a terapiu.  Vo svojom učení nezabudol ani na tantru a jej účinky, ktorú spomína v mnohých jeho citátoch a knihách. Zopár si z nich vyberieme.

Tantra – prostriedok na nájdenie zmyslu života

Tantra je vedou sebarealizácie založenou na kumulatívnej múdrosti, vďaka storočiami skúmaným významom života a vedomia“

Tantrická masáž nie je len obyčajným sexom či erotickou masážou. Je to hľadanie cesty k sebe samému, poznanie svojho „ja“.  Vďaka tantre relaxujete, mozog sa dostáva do iných dimenzií a telo si užíva prospešné účinky masáže na vaše zdravie. Zmeníte vnímanie sveta, budete sršať pozitívnym myslením, vášňou pre to čo robíte. Priatelia a známi sa budú čudovať, čo sa s vami stalo a iste ocenia tento pokrok.

Tantra – otvorená cesta k láske

Tantra je cesta lásky – podľahnutie láske“

Máte pocit, že nedokážete naplno prežiť lásku k sebe samému či partnerovi? Tantra vám cestu ukáže. Počas tantrickej masáže totižto dochádza k výmene energií, hlbšiemu precíteniu pôžitku. Spoznáte svoje i partnerove najhlbšie zákutia a o všetko sa zrazu budete vedieť rozprávať otvorene.

Tantra – využitie sexuálnej energie

„Na tantru musíte využiť sexuálnu energiu. Je to vaša energia. Nie je diablom a nie je ani zlá. Každá energia je prirodzená. A môže byť využitá. Správne využitá – čiže transformovaná na prospešnú. No premenu musíte vykonať vy.“

Možno o tom neviete, ale počas každého sexuálneho aktu dochádza k výmene energií. Vy odovzdávate tú svoju a prijímate partnerovu. Ten si však môže niesť zvyšky energií od iných sexuálnych partnerov, a tak vás nepríjemne ovplyvňovať. I tu pomáha tantrická masáž, kedy sa energie usmerňujú a vy odchádzate s dobrým pocitom. Správne využitá sexuálna energia vám umožní dosiahnuť takú rozkoš, o akej sa vám ani nesníva. Navyše ovládnete svoju sexualitu a budete pánom seba samého.

Sám Osho sa venoval tantre, ktorú považoval za vyšší level jogy. Nemyslíte, že tantrická masáž stojí za vyskúšanie na základe takéhoto odporúčania? Neváhajte a objavte doteraz nepoznané.