Zvažujete kúpu vírivky?

0
946

Prečo investovať do kvalitných víriviek.

Kúpa vírivky nie je jednoduchá kúpa, je to investícia.

Ak chceme aby to bola výhodná investícia, mali by sme poznať základné parametre ako napríklad: kto je výrobca a jeho históriu, aký má za sebou vývoj, výskum, aká je kvalita materiálov, systém a kvalitu hydromasáže, celkové prevádzkové náklady, životnosť, dostupnosť náhradných dielov,  kto je predajca danej vírivky a akú má históriu, kto zabezpečí odbornú montáž, záručný a pozáručný servis.

Kúpou vírivky s nejasným pôvodom , kde sa v prvom rade predajcovia chvália cudzím perím, a my riskujeme vysoké celkové prevádzkové náklady a krátku životnosť, nepohodlné sedenie, nekvalitnú hydromasáž a hlavne veľa nervov z častej nefunkčnosti a ďalšie peniaze investované do opráv.

Ak očakávame od svojho domáceho spa unikátnu oázu relaxácie, luxusné kvalitné hydromasážne vane, vírivky, či sauny na mieru, naše potreby a vizualizáciu by sme mali prekonzultovať s odborníkom v danej oblasti. Profesionálny predajca nám odpovie na všetky hore uvedené otázky, navrhne najvhodnejší model presne podľa vašich predstáv a potrieb, čo zaručí našu maximálnu spokojnosť a budeme si môcť byť istý, že naša investícia nebudú vyhodené peniaze von oknom.