Prečo sa stať realitným maklérom práve v Arthur Real Estate Company

0
888

Aby si bol úspešným a dobre zarábajúcim realitným maklérom, potrebuješ dobré zázemie, skvelé pracovné podmienky, neobmedzené možnosti a pravdaže aj skvelých a rovnako motivovaných kolegov. Áno, tvoje zárobky závisia najmä od tvojej pracovitosti, ale ak pracuješ v špičkovej „realitke“, dosiahneš svoje ciele rýchlejšie a častejšie.

Arthur Real Estate Company sa môže pochváliť hneď viacerými výhodami. Dajme si to do bodov.

  • ARTHUR je na trhu 16 rokov, čo je vzhľadom na veľký počet realitných kancelárii a súťaživosť medzi nimi vynikajúce číslo. Posledné roky boli pre mnohé kancelárie osudné a museli skončiť, ale ARTHUR si nielenže drží svoju pozíciu na trhu, ale sa i neustále zlepšuje.
  • v ARTHURe sa stále niečo deje – nová dynamická web stránka, nové služby pre klientov, nové interné projekty, nové školenia pre maklérov, stále nové a nové nápady, ako sa posúvať vpred.
  • adresa realitnej kancelárie je jednoducho exkluzívna! – Zámocká ulica v Bratislave doslova láka klientov z okolia, aby sa zastavili na kávu a zároveň je to veľké plus, keď sa vás klient opýta, kde máte kanceláriu? No predsa na Zámockej, len pár metrov od hradu. To hravo nájde každý a zároveň je to i znamenie, že sa jedna o skutočne špičkovú realitnú kanceláriu.
  • keď teda na kávu, tak kam? Do Arthur café! Keďže dobrá káva spríjemní každý rozhovor a navodí tú správnu pohodovú atmosféru, ARTHUR prišiel s parádnou novinkou a tou je vlastná kaviareň. Koľko maklérov môže klientovi povedať, že poďte na kávu do našej kaviarne? A to je znamenie, že v ARTHURe na ľuďoch záleží. Či už na realitných makléroch, ktorým chce vytvoriť tie najlepšie podmienky pre prácu, alebo na klientoch, pre ktorých neustále zlepšuje svoje služby.
  • Posledný bod je niektorých možno trochu otrepaný, že to predsa sľubuje každá realitná kanceláriarea, ale ARTHUR si na tom veľmi zakladá. Je to kolektív. Stabilný a dlhoročný tím realitných maklérov, rodinná atmosféra, dobrá nálada, výborne medziľudské vzťahy. Jednoducho druhý domov. Ak chcete robiť naozaj v takomto vynikajúcom kolektíve práca realitného makléra v ARTHURe je tu pre vás!