Video: Kim Čong-un v paródii odpáli pre žemlu Washington

0
615

HONG KONG 20. januára (WEBNOVINY) – Austrálčan Howard Word paroduje jedného z najkontroverznejších politikov planéty. Má šťastie. Ak by žil v Severnej Kórei, video rozšafného "Kim Čong-una" by mu vynieslo hrdelný trest.

Tragikomickú scénku v pondelok spomína portál reflex.cz.

Video: Paródia na Kim Čong-una

"Vy toto nazývate hamburgerom? Vy toto nazývate hranolčekmi? Obama… Pozri sa mi do očí. Zožer si toto," pokrikuje na jednom z videí falošný severokórejský líder, odpaľujúc pritom atómovú bombu vo Washingtone. Howard so zlízanými vlasmi, na hranách čela mierne skrivenými do orlieho zobáka, v paródii pokračuje.

"A teraz nadišiel čas postarať sa o vášho židovského, buržoázneho nacionalistického spojenca," hovorí "Kim" a odhryzne si zo žemle istej izraelskej značky. "Hmmm, Tento hamburger je ozaj dobrý. Všiváci! Ako môžem poslať Izraelcov do pekla s takou chuťou z neba?," pýta sa mladík a do napchávania sa zapojí aj postranné hranolčeky, jablkový koláčik a ofrankovanú kolu.

Z degustačnej explózie v ústach chytí telefón a zavolá súdruhovi z vojenskej základne, aby prerušil strelu mierenú na Izrael.

"Tento izraelský hamburger, čo tu mám, je bomba!," zahlási.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.