V novom klipe The Killers si zahral Owen Wilson

0
396

BRATISLAVA 30. novembra (WEBNOVINY) – V očakávanom videoklipe americkej kapely The Killers si zahral Owen Wilson známy z filmov ako Noc v múzeu (2006), Marley a ja (2008) či Polnoc v Paríži (2011). Klip nakrútili k piesni Christmas in LA, ktorú zverejnia 1. decembra, pričom video plánujú predstaviť krátko po tom.

Skupina vydáva vianočnú pieseň spolu s videoklipom každý rok už od roku 2006 v rámci podpory Svetového dňa boja proti AIDS. „Tento rok to bude pieseň o losangeleskom hercovi, ktorému chýbajú tradičné Vianoce. Vo videoklipe si zahral Owen Wilson, ale tiež Harry Dean Stanton a animovaný Warren Zevon. Veľmi sa z toho teším,“ prezradil v rozhovore pre britské noviny Metro líder formácie Brandon Flowers.

Video: The Killers – Just Another Girl

The Killers vznikli v roku 2001. Ich štúdiový debut Hot Fuss vyšiel v roku 2004. Nasledovali album Sam’s Town (2006), kompilácia Sawdust (2007), tretia štúdiovka Day & Age (2008), koncertná nahrávka Live From The Royal Albert Hall (2009) a album Battle Born (2012). Medzi najznámejšie skladby kapely patria piesne ako Somebody Told Me, Mr. Brightside, When You Were Young, Read My Mind či Human. Formácia vydala 11. novembra výberovku s názvom Direct Hits, ktorá obsahuje aj dve nové skladby Shot At The Night a Just Another Girl.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk a z archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.