Udržte príťažlivý vzhľad svojho Samsungu vďaka správnemu obalu

0
1227

Aj vy na svoj mobil nedáte dopustiť? Potom ho určite zdobí štýlový ochranný kryt. Aký obal si na Samsung vybrať, aby bol dokonale chránený pred chybičkami krásy a funkčne dokonalý?

Samsung v ochrannom obale nepopraská

S mobilom deň začíname a končíme, a tak sa netreba ani čudovať, že naše správanie kopírujú už aj malé deti. A možno nám mobil veľakrát tajne uchytia a vybavujú dôležité telefonáty… Naskočili vám práve zimomriavky? Oprávnene, veď pohyby detských rúk sú ešte nekoordinované, a tak im váš Samsung môže kedykoľvek spadnúť na keramickú dlažbu či vonku na chodník. Základné pravidlo teda je, že Samsung musí byť hneď začerstva chránený obalom, ktorý má zabrániť práve takýmto katastrofám. Prasknutý displej, zadná strana mobilu či odpadnuté tlačidlá sa v servisoch riešia neustále, ale váš prípad to byť nemusí. Obal na Samsung je schopný mobilu udržať vzhľad ako nový a navyše sa stará aj o jeho plnú funkčnosť, pretože dokáže utlmiť aj ten najhrozivejší pád.

Kryt na Samsung v obľúbenom dizajne

Veľa ľudí si myslí, že ochranný obal dizajn ich mobilu načisto pochová. Všetko však závisí od toho, aký typ ochranného krytu na Samsung si zvolíte. Moderné kryty si totiž poradia s každou výzvou – sú schopné odolať škrabancom a zabraňujú vzniku prasklín na telefóne. Navyše ho ešte aj ochránia pred špinou, mastnotou a prachom. Kto sa pohybuje v prašnom prostredí (napr. v dielni, na stavbe), túto vlastnosť ocení. No úlohou ochranných krytov na Samsung je tiež to, aby nechali naplno vyniknúť vzhľad zariadenia, prípadne ho ešte trocha zvýraznili farbou či nápaditou potlačou. Plastové či silikónové obaly totiž dávno nie sú len jednofarebné či priesvitné, ale ich zdobia obrázky či nápisy od výmyslu sveta.

Aký obal na Samsung si vybrať

Na prvý pohľad to vyznie ako ľahká otázka, no keď sa pred vami zjaví pestrá paleta ochranných obalov na Samsung, možno ostanete trocha zaskočení. Odpovedzte si najskôr na jednu otázku. Máte záujem, aby bol telefón chránený ako celok alebo radšej poskytnete ochranu každej jeho časti osobitne? Plastové či silikónové kryty ochránia boky a zadnú stranu zariadenia, displej je nutné opatriť zvlášť. Moderné flip case puzdrá pripomínajúce knižku sa ujmú ochrany vášho mobilu komplexne, teda ho zahalia spredu aj zozadu. Už len v ponuke krytov na Samsung nájsť obľúbenú farbu či potlač.