Špičková klimatizácia od značky Daikin

0
786

Firma DAIKIN je už od roku 1942 výrobcom s vlastným vývojom produktov pre chladenie i vykurovanie. DAIKIN je so svojou produkciou celosvetovou jednotkou na trhu s  klimatizáciami pre domácnosť i komerčné budovy. Ponuka je naozaj široká, nástenné klimatizácie pracujúci v režime kúrenia aj chladenia, invertorová technológia pracujúca na princípe tepelného čerpadla. Tento výrobca ponúka najmodernejšie modely európskeho designu. DAIKIN sa radí k absolútnej technologickej špičke vo svojom odbore a ponúka naozaj spoľahlivé zariadenia s dlhodobou životnosťou.

Daikin Stylish

Jedná sa o najkompaktnejšiu a najtenšiu jednotku vo svojej triede, ktorá spĺňa náročné požiadavky zákazníkov nielen na technické parametre, ale aj na elegantný vzhľad.

Klimatizácia Daikin Stylish, inšpirovaná svojimi predchodcami, Daikin Emura a Ururu Sarara, získala ocenenie Good Design Award za svoj inovatívny dizajn a funkcie.

Moderná technológia

Klimatizácia nevyniká iba svojim vzhľadom, ale aj technológiami. Inteligentné snímače teploty optimalizujú výkon jednotky. Šesť veľkostí poskytuje rozsah výkonu od 1,5 kW do 5 kW vo väčšine rozsahu v triede energetickej účinnosti A +++.

Správne rozloženie teploty v miestnosti zaručuje mriežkový snímač teploty a využitia. Samozrejmosťou je využitie ventilátora s vysokou účinnosťou a nízkou hlučnosťou. Súčasťou jednotky sú tiež filtre s technológiou Daikin Flash Streamer, ktoré zachytávajú prachové častice, pachy, alergény a zaručujú tak vždy čerstvý a čistý vzduch. Integrovaný wifi adaptér umožňuje jednoduché ovládanie jednotky na diaľku pomocou smartphónu a aplikácií Daikin Online Controller.