Praktické a originálne fotokalendáre

0
1055

Koncom roka sa v obchodoch začínajú objavovať najrôznejšie kalendáre, ktoré končia u vás doma alebo v práci. Je to akási nevyhnutnosť, aby ste mali prehľad o tom, čo vás čaká a na nič nezabudli. Existuje ale možnosť nechať si vyrobiť vlastný kalendár s vašimi fotkami, ktorý je vhodný aj ako darček.

Nástenný aj stolový

Každý uprednostňuje niečo iné… Niekomu stačí prehľadný mesačný kalendár, ktorý sa zavesí na stenu, niekto potrebuje podrobnejší týždenný kalendár. Kalendár z vlastných fotografií splní očakávania oboch týchto skupín. Závesný mesačný kalendár môže byť orientovaný na šírku alebo na výšku, záleží len na tom, čo vám bude viac vyhovovať. Pri mesačnom kalendári si pripravte 13 fotiek, ktoré v ňom chcete mať – 12 mesiacov + úvodná strana. Ak nechcete zabudnúť na významné dni, môžete ich označiť a zvýrazniť, aby vám dátum udrel do očí.

Ak dávate prednosť stolnému týždennému kalendáru, do ktorého si môžete aj vpisovať poznámku ku každému dňu, pripravte si 54 fotiek. Na každý týždeň jedna fotka a zabudnúť sa nesmie ani na úvodnú stranu.

Darčeky s vlastnými fotkami

Darčeky s vlastnými fotkami sú stále veľmi obľúbené, pretože vedia urobiť radosť každému. Nemusia sa darovať len k sviatku, malé darčeky potešia aj vo všedný deň. Fotokalendáre ale môžu byť milým vianočným darčekom pre vašich blízkych a rodinu. Okrem nich sa dá urobiť potlač aj na tričko alebo hrnček. Tričká s fotkou alebo nápisom sa hodia na akúkoľvek príležitosť, pretože motív na nich môže byť akýkoľvek. Podobne je to aj s hrnčekmi s potlačou, dokonca si môžete vybrať typ hrnčeka alebo krígeľ.  Na hrnčeku môže byť fotka, obrázok aj nápis.