Lana Del Rey prezradila názov nového albumu

0
746

BRATISLAVA 5. decembra (WEBNOVINY) – Americká speváčka Lana Del Rey prezradila názov jej očakávaného tretieho albumu. Novinka sa bude volať Ultraviolence.

Dvadsaťsedemročná umelkyňa to vyhlásila počas stredajšej premiéry filmu Tropico. “Chcela som, aby sme boli všetci spolu. Môžem takto uzatvoriť jednu moju kapitolu ešte pred tým, ako vyjde nový album Ultraviolence,” vyhlásila. Dátum vydania ani skladby, ktoré bude nahrávka obsahovať, však zatiaľ neprezradila.

Obrazom: Krásna Lana Del Rey predstavila názov svojej ďalšej štúdiovky

V 30-minútovej snímke Tropico hudobníčka stvárnila aj biblické postavy ako Adamovu manželku Evu, či Máriu, matku Ježiša Krista, pričom vo filme sa objavia aj herci zobrazujúci Ježiša, Marilyn Monroe a Elvisa Presleyho. O réžiu snímky, v ktorej sa predstavil aj model Shaun Ross, sa postaral Anthony Mandler. Film obsahuje piesne Bel Air, Body Electric a Gods and Monsters, ktoré pochádzajú z EP Paradise (2012).

Lana Del Rey, občianskym menom Elizabeth Woolridge Grant, debutovala v roku 2008 EP nahrávkou Kill Kill, po ktorej vydala album Lana Del Ray a.k.a. Lizzy Grant (2010). Do povedomia verejnosti sa však dostala až v roku 2011 vďaka hitu Video Games, ktorý sa prebojoval do top 10 britského singlového rebríčka.

Skladba pochádza z jej druhej štúdiovky Born To Die (2012), z ktorej predala viac ako päť miliónov kópií. Speváčka už stihla získať dve Brit Awards, Q Award, Ivor Novello Award a nominovali ju na tri NME Awards.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.gigwise.com a z archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.