Jadrové vŕtanie – inovatívny pracovný postup

0
940

Pred pár rokmi dorazil na Slovensko stavebnícky trend, pod ktorý sa podpísalo jadrové vŕtanie. V súčasnosti sa teší veľkej obľube a je ďaleko pred klasickým zbíjaním a ručným sekaním. Na vrchol ho posunulo množstvo nesporných výhod. Stavebníci a remeselníci sú tak postavení pred nové možnosti, ktoré ich prácu zefektívnia, uľahčia a urýchlia. Naša spoločnosť využíva tento moderný pracovný postup už od roku 2005. Zamestnávame 14 kvalifikovaných pracovníkov, pre ktorých je vŕtanie, rezanie a brúsenie betónu jednoduchou záležitosťou. V ďalších riadkoch Vás chceme oboznámiť s prednosťami jadrového vŕtania, ale aj s plusmi našej spoločnosti, pretože chceme, aby ste si tieto dve veci spojili a neváhali sa na nás v prípade potreby obrátiť.

Čo preukázala prax?

Určite to poznáte aj Vy. Odrazu potrebujete navŕtať nejaké tie otvory na kanalizáciu, elektroinštaláciu, rozvody vody či klimatizáciu. Práve na takéto úlohy sme tu my. Na miesto určenia sa dostavíme s moderným technickým vybavením a dynamicky prevedieme požadované procesy. Prax ukázala, že diamantová technika jadrového vŕtania pracuje takmer 20-krát rýchlejšie než pneumatická zbíjačka. Takto docielime spoľahlivé rezanie betónu a muriva. Počas vŕtania sa hromadí odpad, ktorý zvykneme nazývať aj jadro. Práve preto je celý postup známy ako jadrové vŕtanie. Diamantové segmenty v kruhovom stave vrtáku  sú tak dôsledne prepracované, že vyvŕtaný otvor už nie je nutné nijako upravovať. Otvory neslúžia iba na upevnenie konštrukcie, ale tiež na odber vzorky, vďaka ktorej sme schopní určiť kvalitu podkladu. Prednosťou jadrového vŕtania je i fakt, že sa dokáže vysporiadať s gigantickými betónovými plochami, ktoré by sa za iných podmienok rezali a odstraňovali mimoriadne zložito. K tomu, aby ste zaznamenali absenciu vibrácií, prachu a nadmerného hluku, nepotrebujete žiadne testovanie. Je to zjavné už na prvý pohľad.  

Obráťte sa na jadrové vŕtanie Bratislava

Naši pracovníci sú na slovo vzatí odborníci, a preto je nami odvedená práca vysoko kvalitná. K dispozícií sme bežnému občanovi, ale i väčším firmám. Vyvŕtame otvory v akomkoľvek smere a kdekoľvek bude treba. Železobetón, kameň, tehla či asfalt nie je pre nás žiaden problém. Rezanie panelu prevádzame bez obmedzenia veľkosti otvoru a hrúbky konštrukcie. Malé otvory vyrežeme ručnými elektrickými a benzínovými pílami. S hrúbkou do 50 cm si poradia naše hydraulické stenové píly a s tými absolútne najväčšími otvormi zase automatická lanová píla. Správne rozvrhnutie je našou prednosťou a máme s tým dlhodobé skúsenosti. Vytváranie otvorov, dilatačných spár na cestách, parkoviskách a chodníkoch robíme pomocou cestných rezačov, kde je možnosť rezať do hĺbky 25 cm. S jadrovým vŕtaním Bratislava nehrozí ani také niečo ako je narušenie statiky. Garantuje Vašu maximálnu spokojnosť. Odbornosť, flexibilita a zodpovednosť nás odlišujú od konkurencie.

Jadrové vŕtanie sa stalo synonymom moderného stavebníctva a naša spoločnosť jeho realizátorom. Kliknite si na náš web a dozviete sa viac.

Foto: jadrove-vrtanie.sk