Chýba vášmu vzťahu intimita? Tantrická masáž vám ju vráti

0
1900

Intimita vo vzťahu je priam nevyhnutnosťou. Pokiaľ chýba, môžete pociťovať nedostatok lásky či blízkosti s vaším partnerom. Riešením nemusí byť iba rozchod. Čo tak vyskúšať nové zážitky, akými je napríklad tantrická masáž?

Nedostatok intimity vo vzťahu ako varovný signál

Pamätáte sa na prvé vzrušujúce chvíle s vaším partnerom? Pomaly ste sa zbližovali a objavovali jeden druhého. Nevedeli sa nabažiť prebdených vášnivých nocí. Zrazu je však všetko preč a vy sa len čudujete, kam sa všetka intimita podela. Pokiaľ svojho partnera stále ľúbite, všetko sa dá zvrátiť. Vďaka pravidelnej tantra masáži opäť nájdete stratenú iskru. Navyše sa s partnerom zblížite nielen fyzicky, ale i psychicky.

Fyzické nájdenie intimity pomocou tantrickej masáže

Párová či individuálna erotická masáž dokáže správne okoreniť partnerský život. Dotyky pokožiek oboch partnerov, dýchanie v jednom rytme. Tantra poskytuje mnoho priestoru na experimentovanie. Využite rôzne vône či pomôcky. Napríklad hodvábnu šatku. Nezabúdajte na pravidlo, že samotný sex je zakázaný. Namiesto neho hľadajte a stimulujte nové erotogénne zóny. Skúšali ste napríklad ušné lalôčiky? U každého sa „horúce miesta“ líšia, no keď ich nájdete, objaví sa zrazu i stratená intimita.

Mentálne spojenie vďaka tantra masáži

Tantra učenie v spojení s erotickou masážou dokáže priniesť nielen fyzické pôžitky, ale i psychické. Ak ste doteraz mali problémy s orgazmom, riešenie je na dosah. Naučíte sa intenzívnejšie a hlbšie prežívať (nielen) sexuálne zážitky. S tým je spojený pocit relaxácie a odpočinku. Zbavíte sa tak každodenného stresu. Navyše sa naladíte s partnerom na tú istú vlnu. Usmerníte svoje vnútorné energie spoločným smerom a spoločne nájdete stratené  intímne momenty.

Veríme, že ak chýba vášmu vzťahu intimita, tantra masáž vám ju pomôže znova objaviť. Tantra navyše ponúka rozmanité druhy tantra masáží, stačí si len vybrať. Nenechajte si zničiť vzťah a vrhnite sa na nové zážitky. Ocení ich, dozaista, aj váš partner.