Výhody porovnania ponúk PZP online

0
1257

Online porovnanie PZP a uzatvorenie poistenia online je z hľadiska šetrenia financií najvýhodnejšie. Jednoduchým porovnaním ponúk na trhu sa nielen vyhneme zbytočnému navyšovaniu nákladov za poistenie auta, no získame ďalšie výhody, ktoré je možné si uplatniť len cez internet.

Dôvody prečo sa oplatí získať poistenie online

  1. Vďaka porovnaniu online získate tú najvýhodnejšiu ponuku

Online kalkulačka pre porovnanie PZP je nástroj, ktorí vytvorili odborníci z poisťovacej brandže. Funguje na princípe filtrovania ponúk. Na začiatku zadáme informácie o sebe a vozidle, ktoré chceme poistiť. Následne nám systém ukáže zoznam poistení, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

  1. Získame prehľad základných ponúk, bez prebytočných doplnkov.

Tak ako všetci obchodní zástupcovia a asistenti predaja, aj zamestnanci poisťovní sú motivovaní bonusmi z predaja. To znamená, že čím komplexnejšie poistenie nám predajú, tým lepšie budú ohodnotení. Online Kalkulačka PZP je aplikácia, ktorá nemá ambície na kariérnom rebríčku a preto plní svoju jedinú úlohu – vyfiltruje tú najvýhodnejšiu ponuku, ktorú udáva v čistom balíku bez pripoistení.

  1. Platíme len za to, čo presne chceme.

Poisťovne predávajú svoje produkty v balíkoch, ktoré sa skladajú z PZP a rôznych pripoistení. Balík dostane nejaký chytľavý názov ako gold, premium alebo starter a my nemáme vždy úplný prehľad o tom, za čo presne platíme. Naopak pri získavaní poistenia auta online si môžeme vytvoriť poistenie ,,na mieru” vybrať si konkrétne pripoistenia a stále získať výhodnejšiu ponuku.

  1. PZP online získame okamžite

Jednou z kľúčových výhod PZP online je to, že všetky potrebné dokumenty nám dorazia do emailovej schránky v podstate okamžite. Nemusíme teda čakať na dodanie podkladov poštou a na cesty môžeme vyraziť okamžite.

  1. Bonusy za uzatvorenie online.

Okrem faktu, že môžeme získať to najvýhodnejšie poistenie nám dáva poistenie PZP online možnosť uplatniť si bonus za uzatvorenie online, čo ešte na záver skresá splátku PZP. Získať poistenie auta nikdy nebolo jednoduchšie a vďaka online kalkulačke ani výhodnejšie.