Vianočný koncert Fragile v Bratislave

0
612

BRATISLAVA 9. decembra (WBN/PR) – Pri slovách a cappella, výborná hudba a skvelý humor mnohým ihneď napadne Fragile. Právom, lebo kvalitných hudobných telies tohto typu je vo svete veľmi málo, preto môžeme byť hrdí, že slovenská Fragile je jednou z nich. Stále známejšia a populárnejšia skupina zvláda tento náročný žáner majstrovsky, čomu nasvedčuje aj ich úspešné turné Hlasy, ktoré absolvovali nedávno s Richardom Müllerom. Hity svetových autorov a interpretov pretvárajú do poslucháčsky veľmi príjemných, nevtieravých polôh s veľkou hravosťou a kreativitou. Názov „a cappella“ pochádza z taliančiny a znamená to „ako v kaplnke“.

V stredoveku bolo zakázané v kostoloch používať hudobné nástroje, a tak sa spievalo a doprevádzalo len hlasom. Pri tomto spôsobe spevu nezamaskujete nič, všetko musí byť dokonalé a čisté. Atmosféra kostola v spojení s „fragilovskou energiou“ sú zárukou neopakovateľného vianočného zážitku, na ktorý vás srdečne pozýva starosta Petržalky Vladimír Bajan.

Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík Vám dokonale a čisto zaspievajú na jedinom vianočnom koncerte v Bratislave dňa 10.12. 2013 v Kostole Svätej rodiny v Petržalke.

Vstupenky sú v predaji v pokladniach KZP a sieti Ticketportal.
Viac info na www.kzp.sk

Kedy? 10.12. 2013 o 19.00
Kde? Kostol Svätej rodiny
Vstupné: 12 € / 15 €

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.