Raftovanie na Slovensku sa teší mimoriadnej obľube!

0
1185

 

Leto je pomaly, ale isto za dverami a pre mnohých to znamená jedno: hurá na výlety! Turistika po nádherných slovenských horách, spoznávanie historických pamiatok, hradov či zámkov, ale aj zážitky z adrenalínových dobrodružstiev! Jednou z takýchto aktivít je aj rafting na Slovensku! Ide o atraktívny šport, ktorý umožňuje vybláznenie sa na divokej rieke, kde môžete kombinovať rôzne trasy a úseky, ktoré jednoducho stoja za to!

Rafting – kde na Slovensku môžem vyskúšať tento adrenalínový šport?

Ako sme už naznačili v samotnom  nadpise, raftovanie na Slovensku sa teší mimoriadnej obľube. Ak pochádzate z hlavné mesta, resp. okolia, máme pre vás skvelú správu! Len 20 km od Bratislavy sa nachádza Čunovský vodopád, ktorý je jedným z najlepších umelých kanálov na svete! Rafting na Slovensku sa uskutočňuje v Areáli vodných športov priamo v Čunove, ktoré je ľahko dostupné autom, ba dokonca sa tu môžete dopraviť na bicykli alebo korčuliach po neďalekej hrádzi. Okrem toho je raftovanie v Čunove dostupné aj pre úplných začiatočníkov, ktorí majú v sebe dávku adrenalínu a chcú zažiť nezabudnuteľný zážitok! Samozrejme, že pred samotným splavom „Čunovskej Niagáry“ budete oboznámení so základnými inštrukciami od skúsených inštruktorov, ktorí vás pripravia nielen na ovládanie raftu ako takého, ale i rôzne nepredvídateľné situácie (prevrátenie raftu, strata vesla… ).

Užite si s vašou rodinou či blízkymi perfektný deň a vedzte, že neoľutujete!

Rafting na Slovensku je určený pre minimálne 4 osoby, čiže do jedného člnu môže ísť až 6 osôb a jeden inštruktor. Ak si chcete užiť perfektný deň s tými najbližšími, neváhate a zarezervujte si ešte dnes termín, záujem je vysoký! Prekonajte prvotné obavy, nasaďte si výstroj a nechajte sa unášať po divokej rieke v Čunove, ktorá vás privedie na úplne iné myšlienky.