PREČO SA STREŠNÉ BOXY A NOSIČE OPLATIA

0
1318
PREČO SA STREŠNÉ BOXY A NOSIČE OPLATIA

Odhalíme vám, v čom spočívajú benefity strešných boxov a nosičov, aké sú ich charakteristiky aj čo všetko by ste o nich mali vedieť. Pridáme zároveň tiež tip navyše, ktorý ocenia obzvlášť milovníci zimných športov. 

Praktické riešenie pre zdravý životný štýl

Jedným z prvých znakov tohto produktu je, že strešný box vám dáva k dispozícii viac úložného priestoru. Nemusíte sa tak v aute zbytočne tiesniť a obmedzovať vlastné pohodlie, ako aj komfort vašich spolucestujúcich. Hodí sa vám pre nespočet príležitostí, predovšetkým ak holdujete rôznym športovým činnostiam a aktívnemu životnému štýlu. Kvalitný materiál a pevná štruktúra chráni jeho obsah a udrží tak vaše vybavenie v bezpečí bez toho, že by vás nejakým spôsobom obmedzoval v jazde. O štandardnom strešnom boxe možno tiež povedať, že je vybavený štedrou úložnou kapacitou, inovatívnym aerodynamickým dizajnom a jeho montáž hravo zvládnete ľavou zadnou.

Výrobou strešných boxov sa zaoberajú viaceré značky, odporúčame však vyberať si z ponuky tých najlepších, akými sú Northline, Thule a Atera. Strešné boxy týchto značiek sú pravidelne testované, čo je zárukou ich kvality a využitia v praxi. Vyznačujú sa detailným prepracovaním  a hodia sa tak pre osobné automobily, ako aj dodávky. Dodávané sú v lesklom, matnom alebo metalickom prevedení, zatiaľčo farbám dominuje čierna, biela a strieborná. Konkrétny box tak môžete vášmu vozidlu prispôsobiť nielen vzhľadom na jeho typ a rozmery, ale aj farebný odtieň. Čo sa týka ceny, tá závisí od mnohých faktorov, akými sú v prvom rade značka, materiál, konštrukcia, funkčné vlastnosti, veľkosť a prevedenie.

Čo ďalšieho máte k dispozícii?

Špeciálne pre fanúšikov populárnych zimných športov sú dostupné taktiež nemenej praktické nosiče lyží, ktoré možno využiť tak na prepravu lyží, ako aj snowboardov. Podobný nosič je umiestnený na základné strešné priečne nosiče a mimo zimnej sezóny ho jednoducho uskladníte, nakoľko vám nezaberá veľa miesta. Je cenovo výhodný a ponúka vám efektívnu alternatívu voči preprave lyží v interiéri automobilu, ktoré nie je bezpečné a hrozí vám pri ňom zlomenie lyží, poškodenie a zašpinenie interiéru či dokonca aj úraz v prípade prudkého zabrzdenia alebo nehody.