Povinná výbava každého robotníka

0
998

Každý robotník by mal byť dostatočne odetý a mal by mať po ruke ochranné pracovné pomôcky. Aj vy pracujete ako robotník – živnostník a kupujete si sami pracovné oblečenie a ochranné pracovné pomôcky?

Ako poctivý robotník by ste si nemali zabudnúť urobiť dostatočné zásoby pracovných rukavíc, montérok a pracovnej obuvi. Skúsime vám poradiť firmu, ktorá tieto pracovné ochranné pomôcky vyrába a zároveň aj predáva. Nebudete musieť utekať do obchodu. Bude vám stačiť zapnúť si počítač a vybrať si presne to, čo potrebujete.

Montérky

Pracovať v značkovom elegantnom oblečení, ktoré sa hodí akurát do spoločnosti, nie je dobrý nápad. Vedeli ste o tom, že Elstrote na svojej stránke elstrote.sk ponúka neroztrhnuteľné montérky pre pánov? Buďte šikovný majster a pracujte poctivo. Vždy majte na sebe kvalitné chrániace montérky, ktoré vás ochránia za každých okolností.

Pracovné rukavice

Aj ruky musia byť v bezpečí pri pracovaní s nebezpečnými chemikáliami a s iným nebezpečným materiálom. Potrebovali by ste pracovné rukavice do zásoby? Chystáte sa pracovať na rôznych projektoch, lenže nemáte dostatočnú výzbroj? Zajednajte si u Elstrote veľkosťou vhodné rukavice priamo pre vás.

Pevná pracovná obuv

Okrem montérok a rukavíc sa zamerajte aj na zabezpečenie kvalitnej pracovnej obuvi. Nemáte ani potuchy ktoré obuvníctvo vám dokáže vyrobiť pracovnú obuv na mieru? Nemusíte už viac hľadať. Stačí vám len zájsť na stránku elstrote.sk, kde si budete môcť vyberať z dobrej ponuky pracovnej obuvi. Ohúrila vás táto dobre ušitá obuv?