Polícia obvinila z vraždy Češiek v Egypte ich manžela a otca

0
603

PRAHA 19. februára (WEBNOVINY) – Moravskosliezska polícia zadržala a obvinila Petra Kramného z vraždy manželky a dcéry. Tie vlani v lete zomreli na otravu v egyptskom letovisku Hurghada.

Kriminalisti podľa informácií portálu reflex.cz predvolali Kramného na výsluch. “Chceli sme objasniť niektoré veci. Od pondelkového večera sme s ním pracovali. V utorok bol obvinený z vraždy,” uviedol policajný riaditeľ Tomáš Kužel. K motívu vraždy, jej prevedeniu i k dôkazom sa odmietol vyjadriť.

Tridsaťšesťročnú Moniku Kramnú a osemročnú dcéru Klárku našiel koncom júla počas rodinnej dovolenky v hotelovej izbe v Egypte manžel a otec Petr Kramný. Hoci patril medzi podozrivých, od začiatku tvrdil, že zločin nespáchal. V médiách dokonca hovoril, že trpel zažívacími ťažkosťami rovnako ako obete krátko pred ich smrťou. Po nájdení tiel musel pre vyšetrovanie egyptskej polície zostať v krajine. Do Českej republiky sa vrátil v októbri. Medzičasom si našiel novú partnerku a v práci ho preradili na nižšiu pozíciu.

Odporúčame aj:

Egyptské úrady ukončili vyšetrovanie smrti dvoch Češiek

Telá mŕtvych českých turistiek z Egypta prevezú domov

Tragédia v Egypte, v hoteli našli dve mŕtve Češky

Smrť Češiek v Egypte sa zamotáva, muž prezradil detaily o smrti

Záhadnú smrť Češiek v Egypte naďalej vyšetrujú

Žalúdky mŕtvych Češiek v Egypte boli rozleptané kyselinou

Mŕtve Češky v Egypte mohli byť otrávené aj kyanidom

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.