Platforma na organizovanie online eventov? Spoznajte Laiu

0
1378
Platforma na organizovanie online eventov? Spoznajte Laiu
Platforma na organizovanie online eventov? Spoznajte Laiu

Digitálna doba sa posúva vpred každým dňom. Jedným z najväčších plusov, ktoré bežnej verejnosti, no aj podnikateľom priniesla, sú online eventy a konferencie. Otázka znie: Ako ich vytvoriť jednoducho a bez potreby rozsiahlej organizácie?

Laia je odpoveď

Online konferencia či akákoľvek iná udalosť je vďaka novej virtuálnej platforme Laia príležitosťou, ako spojiť stovky či tisícky ľudí prostredníctvom jedinej aplikácie.

Laia je navrhnutá tak, aby priniesla organizátorovi či organizátorke online eventu kompletné užívateľské rozhranie. Má tak poruke nielen registráciu účastníkov, ale aj správu agendy, zoznam spíkrov, možnosti pre živé vysielanie alebo generovanie programu na mieru.

Fantázii sa pri organizácii online eventov medze nekladú

Laia zvláda akýkoľvek nápad na online konferenciu alebo inú udalosť: galavečer, koncert, webinár a ďalšie. Zároveň umožňuje jednotlivé body programu online eventu meniť v reálnom čase, vrátiť sa k nim a prispôsobiť si ich podľa aktuálnych potrieb.

Na diaľku, no predsa spolu

Dôležitou súčasťou online konferencie je aj kontakt so spíkrami. Laia túto možnosť ponúka prostredníctvom priamej komunikácie, ktoré prinesie všetkým účastníkom online konferencie či iného podujatia autentický zážitok.