Hľadáte vyššiu kvalifikáciu? Skúste to s Cisco školeniami

0
597
Hľadáte vyššiu kvalifikáciu? Skúste to s Cisco školeniami
Hľadáte vyššiu kvalifikáciu? Skúste to s Cisco školeniami

Technológie, ktoré kraľujú svetu, sa posúvajú vpred míľovými krokmi. V dnešnej dobe je v podstate nevyhnutné ovládať ich aspoň na základnej úrovni. Akékoľvek kvalifikované vedomosti sú výhodou pre každého, kto sa chce vo svojej kariére posunúť ďalej a zvýšiť si mesačný príjem. Ako na to? Získaním Cisco certifikátu.

Čo je to Cisco?

Cisco patrí medzi najväčšie technologické špičky na svete. V oblasti blade serverov táto americká firma predbehla aj spoločnosti Dell a IBM. Jej pozícia na trhu z nej tak robí dodávateľa systémov, ktoré zabezpečujú dennodenný chod obrovského množstva firiem.

Ako prebieha Cisco školenie?

Na Slovensku organizuje kvalifikované Cisco školenia spoločnosť ALEF Training. Je jediným partnerom v strednej a východnej Európe s titulom Cisco Learning Partner Specialized, čo znamená, že môže Cisco školenia nielen viesť, ale v spolupráci s PEARSON VUE aj vydávať Cisco certifikáty.

Certifikácie Cisco
Certifikácie Cisco

Čo sa na Cisco školení naučíte?

Certifikovaný Cisco kurz prináša teoretické aj praktické vedomosti z oblastí Cisco, F5, Amazon Web Services, CompTia, CyberSecurity, VMWARE či Microsoft. Cisco školenia vedú certifikovaní odborníci, ktorí vám umožnia vyskúšať si nadobudnuté znalosti priamo v praxi.

ALEF Training ponúka aj školenia pre firmy šité na mieru a kompletnú prípravu na úspešné získanie Cisco certifikátu, ktorý posunie vás či vašu firmu na vyššiu úroveň.