Pár tipov, ako si správne osladiť život

0
723

Rozmýšľali ste nad tým, ako si počas horúcich letných dní osladiť život? Jednou z variant by mohla byť výroba studeného a lahodného domáceho jogurtu. Ten si môžete pohodlne vyrobiť v domácom prostredí vďaka jogurtovaču.

Práve Jogurtovač Bambini, ktorý nájdete na eshope Tescoma, by mohol byť pre vás tým pravým spoločníkom. Je totiž vynikajúci pre ľahkú a rýchlu prípravu jogurtov. Tie sa uskladnia do dóz, kde jogurt zreje prirodzeným spôsobom a to vďaka termobrašniam. Dózy sú vhodné na skladovanie v chladničke, mrazničke. V prípade objednania tohto produktu dostanete návod na výrobu domácich jogurtov zdarma.

casopis.sk_tescoma_sk_01Ďalším tipom, ako si osladiť život, je chutné fondue. Tento pokrm nie je až taký bežný, ale o to chutnejší. Predstava namáčania kúskov jedla do voňavého kotlíka musí byť lákavá, tak prečo si neobjednať fondue set a nezrealizovať to? Ak sme vás prehovorili, na výber máte set Siesta pre 6 osôb, alebo čokoládové Gustito – fondue vhodné na romantické chvíle alebo na detské potešenie.

casopis.sk_tescoma_sk_02Posledným návrhom je sladký čaj. Ten však potrebuje okrem poriadneho sladidla ešte niečo, a to dokonalú prípravu. Tá sa dá zabezpečiť pomocou kvalitnej kanvice. Práve tento produkt má v domácnostiach stále miesto, tentokrát sú na Tescome v modernom prevedení. Kanvice Tea Time sú vyrobené z nehrdzavejúcej, prvotriednej ocele. Okrem toho majú rukoväť z tepelne odolného plastu, navyše sú vhodne na každý typ sporákov, dokonca aj na indukčné.

Tak čo, presvedčili vás naše rady a skúsite si osladiť život podľa nás?