Online poistenie PZP je stále populárnejšie

0
866

Aj vy už zvyknete väčšinu vecí nakupovať online? Eshopy začínajú byť čím ďalej populárnejšie a hlavne pohodlnejšie. Okrem fyzických produktov zasiahol tento trend aj oblasť poistení a výnimkou nie je ani povinné zmluvné poistenie. Aké výhody vám to prináša?

Už žiadne behanie od poisťovne k poisťovni

Ak ste v minulosti chceli uzavrieť PZP poistenie, väčšina ľudí dôverovala odporúčaniam známych, rôznym špecializovaným poradcom či zašli priamo do kamennej pobočky poisťovne. Celkový rozhodovací proces sa mohol natiahnuť na niekoľko dní či týždňov. Možnosť získať PZP online situáciu náramne zjednodušuje. Dokonca i ceny sú výhodnejšie.

Pomôže vám online kalkulačka PZP

Vhodným nástrojom pri výbere správneho PZP poistenia na internete je online kalkulačka PZP. Najprv vyplníte formulár a následne vám ponúkne poistky na mieru s aktuálnymi cenami. Tie bývajú mnohokrát nižšie ako v kamenných pobočkách. Svoj čas tak viete využiť efektívnejšie porovnávaním už konkrétnych ponúk a podmienok. Nikto vás netlačí do podpísania zmluvy a vy máte čas všetko si v pokoji rozmyslieť.

Rýchlosť vybavenia online poistenia

Online poistenie PZP vybavíte za pár minút. Všetky ponuky sú najprv nezáväzné. Ak sa pre niektorú rozhodnete, zmluvu je možné uzavrieť aj cez internet. Potom stačí len zaplatiť príslušnú sumu a vytlačiť si dočasnú bielu a zelenú kartu. Originály vám prídu poštou v priebehu niekoľkých dní. Ak by ste mali obavy ohľadne dôveryhodnosti portálu ponúkajúceho poistenia, overte si, či má licenciu od Národnej Banky Slovenska.

Vďaka dostupnosti online poistenia pre vaše vozidlo dokážete ušetriť nielen vaše financie, ale i čas. Online kalkulačka PZP vám umožní porovnať jednotlivé poistenia na mieru. Navyše, môžete ho za pár minút  rovno aj uzavrieť.