Lepiace pásky a etikety kúpite výhodne na jednom mieste

0
1062

Zasielate tovar zákazníkom? Potrebujete etikety? Využívate výstražné ohraničujúce lepiace pásky? Pozrite sa na výrobky firmy Pásky s.r.o., ktorá tento sortiment spolu s ďalším obalovým materiálom dodáva a nechajte si pripraviť online kalkuláciu vášho dopytu.

Lepiace pásky s vrchnou potlačou

Tento typ lepiacich pások sa hodí predovšetkým pre zasielanie balíkov menšej a strednej hmotnosti v rôznych kartónových obaloch. Lepiaca strana pásky obsahuje akrylové lepidlo, druhá je potlačená. Potlač je vhodná ako nositeľ reklamnej informácie, alebo iných identifikačných prvkov. Pásky s vrchnou potlačou sú najčastejšie z polypropylénovej fólie. Hodia sa pre použitie pri aplikačných teplotách 18 až 21 °C. Pri nižších teplotách vám firma môže dodať pásky s inými lepidlami – obvykle sa používa hotmelt a prírodný kaučuk. Tieto lepidlá lepia okamžite aj pri nižších teplotách.

Samolepiace etikety ako nositeľ informácií

Označujete výrobky na obaloch etiketami? Alebo prelepujete originálne zahraničné etikety slovenskou verziou? Pásky s.r.o. ponúkajú samostatné etikety, ale aj etikety ako súčasť obalu vhodné pre rôzne informačné, propagačné, estetické aj logistické využitie.

Samolepiace etikety je možné vyrobiť z rôznych materiálov. Používajú sa papierové etikety, plastové fólie s rôznymi typmi povrchov, priehľadné, nepriehľadné biele, aj farebné. Vyrábajú sa aj etikety s možnosťou dotlače informácie zákazníkom.

Nechajte si pripraviť nezáväznú kalkuláciu

Hľadáte kvalitného dodávateľa lepiacich pások, etikiet a štítkov s možnosťou potlače? Zistite si dopredu ceny. Na stránkach Pasky.sk si nechajte vyhotoviť nezáväzne online kalkuláciu vašej zákazky.Firma vám dodá pásky a etikety bez potlače, s potlačou, aj rôzny obalový materiál. Sledujte taktiež výhodné cenové ponuky pre zákazníkov, ktoré spoločnosť pravidelne ponúka.