Na jarné trendy si ešte počkáte. Čo na seba teraz?

0
1724

Hoci sú už známe trendy na jar 2016, počasie nám stále nedovoľuje ich vyskúšať inde ako na prevádzacích mólach. Aj preto, aby ste uchránili svoje zdravie pred mrazom, si pripomenieme nadčasové zimné zimné trendy, ktoré môžete využiť aj počas ďalšej zimy. Aké štýlové dámske oblečenie by nemalo chýbať vo vašom šatníku, aby vám nebola zima a zároveň ste v spoločnosti žiarili? Vyberte si niektorý z týchto trendov a buďte neodolateľnou.

Hnedá jar, marsalová zima

Jar sa bude niesť v najrôznejších odtieňoch hnedej, hlavne čokoládová bude obzvlášť trendy. A v akej farbe by ste mali vyberať zimné kúsky? Farbou roka 2015 bola marsala, a kým nepríde jar, bude ňou aj v roku 2016. Ktoré časti oblečenia by ste mali vyberať v tejto farbe? Bordové dámske bundy, kabáty, roláky či kabelky vyzerajú úplne skvelo. Dávajte si však pozor, aby ste tejto farby nemali na sebe až príliš veľa, jeden, maximálne dva kúsky a koniec. A s akými farbami vyzerá najlepšie? Ťavia alebo tmavomodrá jej pomôžu poriadne vyniknúť.

Army štýl

Vojenský štýl nebol ešte nikdy viac in ako túto zimu. Na jar sa pripravte na kabátiky bez golierov, no teraz musíte mrazivé počasie zdolať. Oblečte si teplé vojenské kabáty, bundy alebo khaki dámske svetre a bude to vyzerať super. Fantázii sa medze nekladú, no všetky ostatné kúsky valcujú hrubé kabáty s mosadznými gombíkmi ideálne v dvojradoch.

Zamatové oblečenie

Ďalšou špecialitou tejto zimy sú zamatové kúsky. Bojíte sa, že ide o príliš extravagantný materiál? Nebojte sa toho, na jar bude trendy neoprén. Áno, presne tak, neoprénový materiál sa bude nosiť. Zamatové kúsky sú dobré hneď z dvoch dôvodov – vyzerajú elegantne a navyše vás aj dobre zahrejú. Vyberajte ich v tmavších farbách – čierna, tmavozelená, tmavomodrá či spomínaná bordová. Každý sa už teší na jar, no aj zimu treba prežiť bez toho, aby ste ochoreli. Vďaka týmto kúskom vám bude nielen teplo, ale budete vyzerať skutočne chic.

 

FOTO: trendovo.sk