Možnosti tienenia roletami Deň a noc

0
803

Ku kvalite spánku veľkou mierou prispieva prostredie, v ktorom spíte. Je preto veľmi dôležité dbať nielen na výber postele, ale aj na výber tieniacej techniky. Iste poznáte ten nepríjemný pocit, keď vám počas spánku zasvieti priamo do tváre pouličná lampa alebo ranné slnko spomedzi škár v žalúziách. Niečo podobné sa s roletami Deň a noc z radu Blackout nemôže stať.

Rolety Deň a noc ponúkajú vždy niečo navyše

Maximálne variabilné rolety na každé okno

Rolety Deň a noc sú spojením klasických roliet a žalúzií. V súčasnosti patria medzi špičku v oblasti tienenia. Právom sa zaraďujú medzi tieniacu techniku budúcnosti. Ponúkajú vždy niečo navyše od žalúzií a roliet. Rolety Deň a noc sa hodia na každé okno, vyrábajú sa aj na veľkorozmerné okná. Jednoducho sa ovládajú, jednotlivé pásy roliet môžete točiť ľubovoľne a zatieniť sa dá dokonca len časť okna. Sami si určujete intenzitu i množstvo svetla prenikajúceho do interiéru.

Montáž za pár minút, veľký výber modelov

Rolety Deň a noc vyzerajú nadčasovo a ich montáž hravo zvládne úplný technický antitalent. Rolety Deň a noc sa dajú pripevniť priamo na okno bez nutnosti vŕtania. Vďaka tomu plne splynú s oknom a nedochádza k ich krúteniu pri otváraní okien. Ak vám tento spôsob pripevnenia nevyhovuje, môžete si zakúpiť variant upevnenie roliet vŕtaním na stenu, strop alebo priamo na okno. Rolety Deň a noc od firmy FEXI sa vyrábajú v neprebernom množstve farebných prevedení, z rôznych typov látok a vybrať si môžete tri modely kaziet. Ak potrebujete s výberom roliet Deň a noc poradiť, obráťte sa na odborníkov z e-shopu fexi.sk.

Rolety Deň a noc Blackout pre dokonalé tienenie

Hľadáte tieniacu techniku do spálne alebo detskej izby? Dokonca i v tomto prípade vám odporúčame rolety Deň a noc od firmy FEXI z radu Blackout. Tieto rolety nielen tienia, ale miestnosť aj zatemnia. Zatemnenie spôsobuje vnútorná vrstva rolety, ktorá je tvorená tmavými vláknami. Zároveň je celá roleta Blackout vyrobená z tmavších odtieňov látky podľa vášho výberu. Na výrobu roliet Blackout sa používajú hrubšie typy látok s vyššou gramážou a do nepriehľadného pruhu medzi pásmi je vložená ďalšia vrstva tkaniny z tmavých vlákien. Medzi roletami Deň a noc nenájdete tak vysoko zatemňovaciu roletu akou je model Blackout. Samozrejme, že s roletami nikdy nedosiahnete úplnú tmu. Pre tento efekt vám odporúčame kombináciu roliet Blackout s vonkajšími roletami. Túžite po kvalitných roletách Deň a noc? Kliknite na stránky internetového obchodu fexi.sk a zaraďte sa medzi tisícky spokojných zákazníkov.