Kde pozerať futbal? Možností je viacej ako kedykoľvek predtým

0
831
Kde pozerať futbal? Možností je viacej ako kedykoľvek predtým
Kde pozerať futbal? Možností je viacej ako kedykoľvek predtým

Poznáte to, chcete si pozrieť zápas svojho obľúbeného futbalového klubu a zistíte, že súťaž, v ktorej hrá nie je vysielaná v televízii, respektíve súťaž aj priestor v TV má, ale prednosť dostali iné mužstvá a nie tie, ktoré by ste chceli vidieť v akcii vy. V minulosti by vám ostávalo jediné, zmieriť sa s tým, že dané stretnutie jednoducho neuvidíte. V súčasnosti sa má vec ale inak, možností je viac ako kedykoľvek predtým.

Futbal hýbe svetom a kto tvrdí opak, tak sa mýli. Či už sa bavíme o najprestížnejšej klubovej súťaži Lige majstrov, majstrovstvách Európy či majstrovstvách sveta, ľudia chcú tieto zápasy vidieť a pozerať ich so svojimi priateľmi. A potom tu máme ligové súťaže, pričom predovšetkým anglická Premier League, nemecká Bundesliga, talianska Serie A, francúzska Ligue 1 a španielska La Liga patria medzi tie najsledovanejšie v každom kúsku planéty. A výnimkou nie je ani Slovensko, kde je futbal, aj napriek značnej sile hokeja, stále športom číslo jeden, čo sa týka sledovanosti a počtu fanúšikov.

Kde však sledovať futbal, keď v televízii nenájdete zápas vášho obľúbeného klubu? Samozrejme, existuje veľké množstvo streamov, ale jednak na týchto stránkach riskujete, že váš počítač postihnú problémy, vybiehajú vám početné reklamy a kvalita nie je práve najlepšia. K tomu prirátajme fakt, že takéto streamy sú častokrát pozadu, a teda keď vám niekto napíše, že padol gól, tak vy o tom ešte ani neviete. Možností, kde pozerať futbal naživo je množstvo. Nachádzame sa v dobe, kedy sa do popredia tlačia streamovacie služby, vo Veľkej Británii sa tomuto značne venuje BT Sports, pričom silu získava aj Amazon Prime a nemusíme zabúdať ani na oficiálnu aplikáciu Premier League, kde sa taktiež dá kúpiť zápasový pass.

Na Slovensku je tu napríklad Magio GO, čo je vlastne televízia, ale vo vašich zariadeniach, k dispozícii kdekoľvek. A jej súčasťou je samozrejme aj šport, futbal taktiež. Prakticky, neexistuje lepšia aplikácia na pozeranie anglickej Premier League vo vašom telefóne alebo notebooku ako Magio GO, pretože je to jednoduché, rýchle a kvalitné. Samozrejme, keď skombinujete slovenské možnosti s tými zahraničnými, nie je problém si vybrať, okrem Magio GO tu máme aj Orange TV. Voľba je na vás.

Dôležité ale je, že bez futbalu neostanete, čo je potešiteľné najmä teraz, keď štartuje nová sezóna ligových súťaží. Najsledovanejšou ligou bude opäť Premier League, kde služby ponúkajúce ponuky pre futbal favorizujú na zisk majstrovského titulu Manchester City, Chelsea, Manchester United, Liverpool či Tottenham Hotspur. Bez šance nie je ani Leicester City a rád by sa smerom nahor posunuli aj kluby ako Everton, Arsenal či Wolverhampton. V Španielsku to bude o štvorici Barcelona, Real Madrid, Sevilla a Atlético, v Nemecku je favoritom Bayern, vo Francúzsku PSG a v Taliansku Inter s Juventusom.

Zápasov bude veľa a bude sa na čo pozerať. A nikto z nás nechce zistiť krátko pred zápasom, že duel nášho obľúbeného mužstva sa nedostal na televízne obrazovky. Zahraničné futbalové dianie nebolo nikdy dostupnejšie, tak to predsa využime. A koniec koncov, je to veľmi praktické v tom, že nemusíte byť len doma, ale môžete byť prakticky kdekoľvek a služba vám bude fungovať.