Kancelárie v Eurovea: Podnikajte na nábreží Dunaja!

0
770

To, kde sídlite, o vás ako o spoločnosti veľa napovie. Kancelárske priestory v komplexe Eurovea ponúkajú mnoho benefitov, ktoré ocení každá firma i samotný zamestnanec.

Ak túžite po kombinácii kancelárskeho, obchodného a rezidenčného projektu, bude pre vás polyfunkčný komplex Eurovea ideálnym riešením. Vychytený projekt zahŕňa tri oddelené kancelárske budovy, ktoré nájomcom ponúkajú viac ako 24 000 m2 kancelárskych priestorov a lukratívny výhľad na Dunaj v srdci historického centra slovenskej metropoly.

Aké sú prednosti jednotlivých budov?

Central 1 je flexibilná budova so zaoblenou fasádou, ktorá na piatich podlažiach ponúka viac ako 7 200 m2 kancelárií. Jedinečný charakter tejto budovy umožňuje nájomcom unikátny spôsob prezentácie v každom sektore podnikania. Central 2 – budova v tvare elipsy, ktorá je vizuálne dominantná a ponúka panoramatický výhľad na Bratislavu, interiér zas vytvára dynamické priestorové usporiadanie. Kancelárie o výmere 2 800 m2 – taký je projekt Central 2 so šiestimi podlažiami. Vlajkovou loďou projektu Eurovea je tretia budova – Central 3 na Pribinovej ulici s dvojúrovňovou recepciou. Šesť poschodí a priestory pre kancelárie o výmere cez 14 500 m2, to už je číslo, ktoré uspokojí mnohých nájomcov. Tým, mimochodom, poskytne aj výhľad na Bratislavský hrad, Dunaj a mesto.

Vysoký štandard je v Eurovea samozrejmosťou

Nielen kreatívne pracovné prostredie, ale aj vysoký štandard a možnosť prispôsobenia si kancelárií podľa svojich potrieb a preferencií ponúka komplex Eurovea Central. Vyberte si kancelárske priestory v jednej z troch flexibilných budov a získajte pre svoju spoločnosť zázemie, v ktorom sa jej bude jednoduchšie napredovať. Informujte sa o voľných kanceláriách v obľúbenom projekte v srdci hlavného mesta na stránke volnekancelarie.sk, ktorá denne aktualizuje svoju ponuku, aby ste sa vy dostali k vysnívaným priestorom medzi prvými. Nechajte dojednanie podmienok nájmu na dlhoročných a skúsených odborníkov, s ktorými určite nešliapnete vedľa.