Hollandova partnerka vymenila nemocnicu za Versailles

0
525

PARÍŽ 19. januára (WEBNOVINY) – Partnerka francúzskeho prezidenta Francoisa Hollanda v sobotu po týždni opustila parížsku nemocnicu, kde ju prijali minulý piatok krátko po zverejnení informácií o údajnej afére jej partnera, prezidenta Francoisa Hollanda s herečkou Julie Gayetovou.

Odporúčame:

Hollande po mileneckej afére navštívil partnerku v nemocnici

Video: Hollandovi pred parlament ´kydli´ hnoj, vodiča zatkli

Francúzsky prezident o pomere s herečkou pred médiami mlčal

Ďalší šok pre Hollanda, jeho partnerka skončila v nemocnici

Novinárka Valérie Trierweilerová sa podľa zdrojov agentúry AFP presunula do prezidentskej rezidencii vo Versailles. Kým Hollande sa chce konkrétnejšie k celej veci vyjadriť pred februárovou návštevou USA, herečka vo štvrtok zažalovala časopis Closer, ktorý minulý piatok zverejnil fotografie Hollanda idúceho za ňou.

Je otázne, aký to bude mať dopad na jeho popularitu u Francúzov, ktorí ho po takmer dvoch rokoch od zvolenia považujú za najhoršieho prezidenta v moderných dejinách krajiny. Podľa aktuálneho prieskumu si 62 percent z nich myslí, že celá záležitosť je prezidentova osobná vec.

Bulvárny týždenník pred niekoľkými dňami zverejnil viaceré usvedčujúce zábery vrátane fotografie ochrankára a muža s prilbou, ktorým mal byť údajne prezident navštevujúci byt Gayetovej neďaleko prezidentského paláca.

Novinárka Trierweilerová krátko na to utrpela "veľmi silný emocionálny šok" a museli ju hospitalizovať. Samotný Hollande nebol nikdy ženatý, no má štyri deti s političkou Ségolene Royalovou. S Trierweilerovou žije od roku 2007.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.